9 بازیگر مشهور هالیوود که در همه فیلم ها کارهای تکراری انجام می دهند


بازیگر بودن – چه رسد به یک بازیگر خوب یا عالی – سخت است زیرا شما را مجبور می کند که یک فرد کاملاً متفاوت شوید.

اما این بدان معنا نیست که امکان ندارد هیچ یک از ویژگی ها یا عادات شخصیتی بازیگر در نقش های او رخنه کند.

از بازیگرانی که همیشه یک نقش را تکرار می کنند یا رفتارهای تکراری در فیلم ها دارند تا ستاره هایی که حرفه بازیگری خود را بر اساس ویژگی های شخصی خود بنا کرده اند، بازیگرانی که در ادامه درباره آنها صحبت خواهیم کرد تقریباً در همه فیلم ها کارهای مشابهی انجام می دهند.

هریسون فورد علاقه خاصی به این موضوع دارد

یکی از معروف ترین نمونه های حضور یک ویژگی خاص در بازی بازیگر، هریسون فورد است که در اکثر آثارش با عصبانیت انگشت به سوی همکارانش نشانه می رود.

از ایندیانا جونز و جنگ ستارگان گرفته تا فراری و شاهد، فورد اجراهای به یاد ماندنی داشته است که در آن حداقل در یک صحنه او به کسی خیره شده و انگشتش را نشان می دهد (تقریبا همیشه همان انگشت).

مارک والبرگ سوراخ های بینی خود را باز می کند

مانند هریسون فورد، مارک والبرگ هنگام عصبانیت در فیلم ها سوراخ های بینی خود را باز می کند.

مهم نیست که او در چه ژانری است، والبرگ همیشه بدون پلک به شخصیت او خیره می شود و سوراخ های بینی خود را به گونه ای باز می کند که گویی می خواهد او را کامل ببلعد.

از «Departed» و «Daddy’s Home» گرفته تا «Contraband»، «Pain and Gain» و موارد دیگر، والبرگ به نظر خارج از کنترل است.

میشل رودریگز زنی در دنیای مردانه است

میشل رودریگز زنی سرسخت است که تقریباً در تمام فیلم‌هایش، مانند Fast and Furious، Avatar، Swat و حتی Lost، توسط مردان تستوسترون احاطه شده است. او اغلب یک رگه تعیین کننده دارد که در آن به همه می گوید که به اندازه مردان اطرافش سرسخت است یا از اینکه به خاطر زن بودنش دست کم گرفته شود خسته شده است.

اوون ویلسون دوست دارد بگوید “وای” و گپ بزند

اوون ویلسون آنقدر در فیلم هایش گفته است “وای” که در طول سال ها تبدیل به یک میم شده است. یکی دیگر از ویژگی های تکرارشونده بازیگری او لحظاتی است که ناگهان صحبت خود را از غرغر به صحبت کردن با صدای عادی تغییر می دهد.

چه یک فیلم وس اندرسون باشد یا یک فیلم اکشن هیجان‌انگیز مانند No Escape، ویسلون هرگز این دو کار را چندین بار انجام نمی‌دهد.

برد پیت مدام در حال غذا خوردن است

ظاهرا برد پیت دوست دارد در فیلم هایش میان وعده بخورد. او در بسیاری از فیلم ها در حال خوردن غذا دیده می شود. در واقع او در طول سال های فعالیت حرفه ای خود در 60 فیلم جلوی دوربین رفته است که معروف ترین آنها در فیلم «Ocean’s 11» است.

پیت در مصاحبه ای توضیح داد که غذا خوردن او در فیلم “Ocean’s Eleven” یکی از ویژگی های شخصیتی است که بازی می کند، زیرا به گفته خودش این شخصیت همیشه شلوغ است و هرگز نمی تواند بنشیند و غذا بخورد.

ناتالی پورتمن گریه کرد

ناتالی پورتمن در فیلم هایش بسیار گریه می کند که با توجه به نقش های احساسی و دشواری که در این سال ها بازی کرده است، بی دلیل نیست.

پورتمن چه در نقش یک بالرین در Black Swan، چه یک دختر نوجوان در Leon: The Professional یا یک دانشمند در Annihilation باشد، پورتمن دوست دارد تمام احساسات سرکوب شده را از نقش خود پاک کند.

و البته باید تاکید کرد که او در این کار بسیار خوب است.

ساموئل ال جکسون همیشه تهمت می زد

ساموئل ال جکسون ظاهرا دوست دارد در فیلم هایش زیاد فحش بدهد.

او آنقدر در فیلم هایش بددهن است که می توان گفت در دهه ها فعالیت حرفه ای خود هنر سوگند خوردن را به کمال رسانده است.

البته جکسون به دهان بدش هم افتخار می کند. او در مصاحبه ای گفت که فحش دادن به او کمک کرد تا بر لکنت خود در کودکی غلبه کند و این عادت مادام العمر به او اجازه داد صدایش را قوی نگه دارد.

رایان رینولدز همیشه مشغول دست انداختن است

بیشتر بازیگران این لیست فقط به خاطر یک یا دو ویژگی در اینجا ذکر شده اند. اما رایان رینولدز اینطور نیست زیرا همیشه پخش مجدد وجود دارد.

رینولدز از موفقیتش در بازیگری با کمدی کمدی دو پسر و یک دختر گرفته تا رسیدن به سوپراستار با کمدی رمانتیک ددپول، تقریبا همیشه شخصیتی تکراری، تند صحبت، شوخ، مدام ارجاعات مبهم به فرهنگ عامه و خلع سلاح دیگران با طعنه های خود بوده است.

او نقش‌های دیگری هم داشته است – مثل مدفون – اما رینولدز همیشه وقتی خودش بوده محبوب‌تر بوده است.

دواین جانسون همیشه هیکلی عضلانی دارد و یک ابرو را بالا می‌برد

دواین جانسون یکی از پردرآمدترین بازیگران جهان است که با توجه به شباهت نقش‌های او به یکدیگر، جای تامل دارد.

جانسون دو ویژگی دارد که از آنها به نفع خود استفاده می کند. همه نقش های او بدنی عضلانی دارند و از طرفی دوست دارد ابروها را بالا بکشد.

همه نقش های او بسیار شبیه به هم هستند زیرا این ویژگی ها تنها چیزی است که او در بازی اش به آن تکیه می کند. به همین دلیل این سوال پیش می آید که تا کی می تواند در کنار آنها به بازیگری ادامه دهد؟

مطالب مرتبط