20 توصیه برای کارآفرینی از مشهورترین کارآفرینان ایرانی و خارجی


20 نکته تجاری که باید از آنها استفاده کنید

این روزها همه نکات تجاری دارند که به شما می آموزد چگونه پول در بیاورید و چگونه کار کنید. اما قاعدتاً و طبیعتاً بهترین توصیه از جانب کسانی است که در قله ثروت آفرینی ایستاده اند و این راه را با همه سختی هایش پیموده اند. سخنان این بزرگان قدرت دیگری دارد. این توصیه ثروتمندسازی را جدی بگیرید

ذهن خرمن‌کوبی است که باید شعله‌ور شود و هر نقل قولی می‌تواند شروعی برای شعله‌ور شدن ذهن برای حرکت باشد. این نقل قول های ثروت آفرینان و کارآفرینان ایرانی و خارجی ممکن است ذهن شما را روشن کند تا بتوانید در مسیر ثروت آفرینی پیش بروید و حتی به یکی از نوابغ آن مسیر تبدیل شوید.

(bs-quote quote=”اگر به دنبال موفقیت هستید، باید مسیر جدیدی را طی کنید؛ نه مسیرهای قدیمی موفقیت معمولی و معمولی.” style=”style-2″ align=”center” author_name=”جان راکفلر” author_job = “سرمایه دار معروف” author_avatar=”https://sookhtejet.com/wp-content/uploads/2019/12/John-Rockefeller.jpg”)(/bs-quote)

دست از خوب بودن بردارید؛ فقط باید بهترین باشی

دبی فیلدز
کارآفرین آب نبات و شکلات

(bs-quote quote=”من باید تمام تلاشم را برای کارهایی که می خواهم انجام دهم به کار بگیرم.” style=”style-2″ align=”center” color=”#b0d695″ author_name=”اندرو کارنگی” author_job=” برجسته کارآفرین آمریکایی” author_avatar=”https://sookhtejet.com/wp-content/uploads/2019/11/Andrew-Carnegie.jpg”)(/bs-quote)

کسانی که می خواهند کارآفرینی کنند باید پشتکار کامل داشته باشند و قابل اعتماد و صادق باشند و از اکثر راحتی ها دوری کنند.

علاءالدین میرمحمد صادقی
کارآفرین و نیکوکار ایرانی

در راه کارآفرین شدن به انگیزه ای نیاز دارید؟ باید خواند:
25 نقل قول انگیزشی از بزرگترین کارآفرینان جهان برای اینکه در سفر کارآفرینی تسلیم نشوید

(bs-quote quote=”هر رویایی که داریم ممکن است محقق شود؛ اگر شجاعت و جرات دنبال کردن آن را داشته باشیم.” style=”style-2″ align=”center” author_name=”والت دیزنی” author_job=” خالق کمپانی انیمیشن سازی دیزنی” author_avatar=”https://sookhtejet.com/wp-content/uploads/2018/07/walt-disney.jpg”)(/bs-quote) (bs-quote quote=”موفق باشید فکر می کنم با عمل و کار همراه باشید. افراد موفق دائماً تلاش می کنند و پویا هستند. برای آنها شکست وجود دارد، اما کار نه.” style=”style-2″ align=”center” color=”#cbb3e2″ author_name= ” کنراد هیلتون ” author_job=”کارآفرین در زمینه گردشگری و مهمان نوازی”)(/bs-quote)

(bs-quote quote=”ذهن فقیر می گوید من به خاطر تو نتوانستم ثروتمند شوم.
” style=”style-2″ align=”center” color=”#ddb373″ author_name=”رابرت کیوساکی” author_job=”میلیونر خودساخته و خالق هوش مالی” author_avatar=”https://sookhtejet.com/wp – content/ uploads/2019/07/Robert-Kyosaki.jpg”)(/bs-quote)

پاسخ یک سوال مهم را اینجا بخوانید:
چگونه بدون پول کارآفرین باشیم؟

مدت ها فکر می کردم محصولی که تولید می کنم، ساختار و سازمان و شرکت و مجموعه ای که آن محصول را تولید می کند و فروش و بازاریابی به یک اندازه مهم هستند. وقتی ثروتمند شدم، متوجه شدم که فروش و بازاریابی مهمترین چیز هستند…

تهارو آکار
گوینده و میلیونر خودساخته

همیشه در توسعه شرکت کنید. زیرا شما را بهتر می کند؛
همیشه و همیشه شما را بهتر خواهد کرد. حتی اگر در آن شکست بخورید.

کارلوس اسلیم
تاجر و سرمایه دار بین المللی

علاوه بر این، این مقاله ممکن است برای شما مفید باشد:
چرا انگیزه خود را در مسیر کارآفرینی از دست می دهید + چند راه حل ضروری

(bs-quote quote=”چرا در ساختن ثروت اینقدر موفق بودم؟ دلیل آن ساده است: من هرگز حتی برای شصت ثانیه روی پول تمرکز نکردم.” style=”style-2″ align=”center” author_name=”اپرا وینفری” author_job=”هنرمند و سرمایه دار آمریکایی” author_avatar=”https://sookhtejet.com/wp-content/uploads/2019/08/oprah-winfrey.jpg”)(/bs-quote)

(bs-quote quote=”کار شما به معنای ساختن آینده است، نه سختی ها و مشکلاتی که برای امروز شما ایجاد می شود. اینگونه به کار خود نگاه کنید.
” style=”style-2″ align=”center” color=”#7cb2a9″ author_name=”بیل گیتس” author_job=”بنیانگذار مایکروسافت” author_avatar=”https://sookhtejet.com/wp-content/uploads/2019 /12 /Bill-Gates.jpg”)(/bs-quote)

به جای گله و غر زدن، این مشکلات را با هم حل کنیم

سلطان حسین فتاحی
موسس برند امرسان

(bs-quote quote=”به دنبال کشوری پیشرفته و ثروتمند هستیم، فقر و گرسنگی سرنوشت ما نیست.” style=”style-2″ align=”center” author_name=”میر مصطفی علی نسب” author_job=” صنعتگر و کارآفرین ”)( /bs-quote)


اگر می خواهید قدم به قدم مهم ترین اصول کارآفرینی صحیح را یاد بگیرید
مقالات چگونه یک کارآفرین شویم از دست نده

مطالب مرتبط