10 بدنساز برتر تمام دوران توسط هوش مصنوعی


بهترین بدنسازان تمام دوران چه کسانی هستند؟ نام 10 نفر برتر تاریخ بدنسازی چیست؟ این سوال می تواند موضوع بحث ها و اختلاف نظرهای زیادی باشد و اگرچه لیست 5 نفر برتر این عرصه احتمالاً از نظر اکثر طرفداران بدنسازی مشابه است و شامل اسطوره هایی می شود که بیشترین برنده مستر المپیا را کسب کرده اند، نیمه پایین این 10 نفر. لیست مرد بسیار انعطاف پذیرتر است. اما آیا فقط قهرمانی مستر المپیا مهم است؟ در مورد اسطوره های قبل از این رویداد چطور؟ آیا این ورزشکاران را باید فقط در دوران اولیه یا کل دوران حرفه ای شان سنجید؟

از پلتفرم هوش مصنوعی چت JPT (ChatGPT) از او خواست 10 بدنساز برتر تمام دوران را به ترتیب فهرست کند.

جالب اینجاست که در سوالی که از هوش مصنوعی پرسیده شد، نامی از برترین بدنسازان مرد ذکر نشده بود، اما Chat JPT که لیست را عمدتاً بر اساس برندگان میس المپیا ارائه کرده بود، تصمیم گرفت برندگان زن میس المپیا را کنار بگذارد و بنابراین هیچ اثری از آن وجود ندارد. آیریس کایل (با 10 عنوان میس المپیا) لاندا موری (با 8 عنوان میس المپیا) یا کوری اورسون (با 6 Miss Olympias) دیده نشد.

متن زیر توسط ChatGPT ارائه شده است:

فهرست کردن 10 بدنساز برتر تمام دوران یک موضوع سلیقه ای است و ممکن است بر اساس نظر فردی متفاوت باشد. با این حال، بسیاری از مردم ورزشکاران زیر را بهترین بدنسازان تمام دوران می دانند:

1. آرنولد شوارتزنگر

برنده هفت بار مستر المپیا و یکی از نمادین ترین بدنسازان تاریخ. آرنولد او به محبوبیت بدنسازی در سراسر جهان کمک کرد و به یک بازیگر و چهره سیاسی موفق تبدیل شد.

2. رونی کلمن

رونی کلمن او رکورد بیشترین قهرمانی مستر المپیا را با هشت برد دارد. هیکل عظیم و قدرت باورنکردنی کلمن او را به یک نیروی مسلط در ورزش تبدیل کرد.

تصحیح: رونی کلمن این رکورد را شکست لی عسل به اشتراک گذاشته شده است.

3. لی هانی

برنده هشت بار مستر المپیا و جوانترین قهرمانی که تا به حال این عنوان را کسب کرده است. تسلط او در اواخر دهه 1980 و اوایل دهه 1990 جایگاه او را در میان بزرگان تثبیت کرد.

تصحیح: آرنولد جوان ترین برنده تاریخ المپیا بود. او 23 ساله بود که در سال 1970 قهرمان شد. هانی 24 ساله بود که در سال 1984 مستر المپیا را به دست آورد.

4. فیل هیث

هیث با هفت برد مستر المپیا، او یک رقیب سرسخت بود و هیکلی باورنکردنی داشت که لقب “هدیه” را برای او به ارمغان آورد.

5. دوریان ییتس

ییتس او که به خاطر تمرینات شدید و سبک منحصر به فردش شناخته می شود، در دهه 1990 شش عنوان مستر المپیا را به دست آورد.

6. فلکس ویلر

اگرچه او هرگز عنوان مستر المپیا را به دست نیاورد، اما زیبایی شناسی و هیکل متقارن فلکس ویلر او را به ورزشکاری محبوب در میان طرفداران این رشته و یکی از بزرگترین بدنسازان تمام دوران تبدیل کرد.

7. سرجیو اولیوا

اولیوا او با نام مستعار “افسانه” در دهه 1960 سه عنوان مستر المپیا را به دست آورد و به دلیل ژنتیک و جثه باورنکردنی اش بسیار مورد توجه قرار گرفت.

8. فرانک زین

ذن او که سه بار برنده مستر المپیا شده بود، به خاطر اندام زیبایش شهرت داشت و یکی از متقارن ترین بدنسازان تاریخ به حساب می آمد.

9. دکستر جکسون

با بردهای متعدد و عنوان مستر المپیا در سال 2008، طول عمر و پایداری جکسون در این ورزش او را در زمره بهترین ها قرار داد.

10. جی کاتلر

حرفه مسابقه ای کاتلر او که چهار بار برنده مستر المپیا شد، سال ها گذشت و او به خاطر هیکل عظیم و عضلات چشمگیرش شناخته شد.

ChatGPT در پایان این توضیح را اضافه کرد: “لطفا توجه داشته باشید که این لیست کامل نیست و بسیاری از بدنسازان شگفت انگیز دیگری نیز وجود دارند که سهم قابل توجهی در این ورزش داشته اند. این رتبه بندی بر اساس بازخوردهای فردی ممکن است تغییر کند و دستاوردهای بدنسازان جدید ممکن است در طول زمان این لیست را تغییر دهد.”

مطالب مرتبط