کیلیان امباپه: دنیا به پایان رسیده است!


13347745


01 اوت 1402 – 22:16

با اینکه همه فوتبالدوستان در سراسر جهان به کیلیان امباپه توجه دارند، اما او اخبار ورزش دیگری را دنبال می کند.


ورزش سه: با اینکه همه فوتبالدوستان در سراسر جهان به کیلیان امباپه توجه دارند، اما او اخبار ورزش دیگری را دنبال می کند.

کیلیان امباپه بار دیگر در صدر اخبار فوتبال اروپا قرار گرفت زیرا در لیست بازیکنان پاری سن ژرمن که به اردوی ژاپن سفر می کنند، قرار ندارد.

این بازیکن که با بازیکنان مازاد این تیم در پاریس تمرین می کند با هر قدمی که برمی دارد در کانون توجه رسانه های ورزشی قرار می گیرد. او در آخرین استوری که منتشر کرد نشان داد این روزها سرگرمی جدیدی دارد و به جدایی از پاری سن ژرمن فکر نمی کند.

استوری جدید ستاره پاری سن ژرمن در اینستاگرام نشان می دهد که او مسابقات شنای قهرمانی جهان را از نزدیک دنبال می کند و حتی به هموطنش که در این مسابقات قهرمان شده است تبریک گفته است.

امباپه با انتشار تصویری از این ورزشکار نوشت: قهرمان جهان. رکورد جهان شکسته شد. تاریخ ساز. پدیده بزرگ.

روز شنبه آخرین رکورد جهانی فلپس توسط لئون مارچند 21 ساله در مسابقات جهانی ژاپن شکسته شد. این ورزشکار فرانسوی 400 متر انفرادی را در زمان 4:02.50 به پایان رساند و رکورد قبلی فلپس را با 1.34 ثانیه تحت الشعاع قرار داد.

مارچند تنها 6 سال داشت که فلپس در المپیک 2008 پکن این رکورد را به نام خود ثبت کرد و مدال طلای قهرمانی جهان را از فلپس دریافت کرد.

فلپس تقریباً 21 سال رکورد جهانی را در اختیار داشت و در طول دوران حرفه ای خود به عنوان مسلط ترین شناگر جهان، یک سری رکوردها را به نام خود ثبت کرد.


مطالب مرتبط