چگونه ثروتمندان ثروتمندتر می شوند؟ – ایرانگرد


قطعا با آن اصطلاح “پول پول می آورد” آشنا هستید؛ بله، اینطور است، اما فقط در صورتی که قوانین بازی را رعایت کنید. در این مقاله توسط ایرانگرد ما قوانینی را که افراد ثروتمند در مورد پول و برنده شدن در بازی رعایت می کنند، پوشش دادیم.

ثروتمندان یاد گرفته اند که خود را محک نزنند و بیشتر از تجربیات دیگران استفاده کنند.

افراد ثروتمند همیشه برای انجام هر کاری از متخصصان مشاوره می گیرند.

افراد ثروتمند در شرایط خاص احساسات خود را مدیریت می کنند و هیجان زده نمی شوند.

افراد ثروتمند افراد صبور هستند.

ثروتمندان یک نمونه کار دارند (آنها تمام تخم مرغ های خود را در یک سبد قرار نمی دهند).

ثروتمندان با دولت رابطه خوبی دارند.

ثروتمندان سیاست را خوب می شناسند و بهترین گزینه را در توسعه سیاسی انتخاب می کنند.

ثروتمندان معمولاً مجرم نیستند و غیرجنایی عمل می کنند. آنها با همه جناح های سیاسی در ارتباط هستند.

افراد ثروتمند گزینه هایی دارند داوری آن را شناسایی می کنند و به خوبی از آن استفاده می کنند.

ثروتمندان به میراث خود اهمیت می دهند و برای آینده ثروت و پایداری آن برنامه دارند.

به عنوان مثال: وصیت نامه آقای رابرت بوش جیامبیایچ، مالک هلدینگ بوش (بوش) که 70 درصد از سهام این شرکت را اهدا کرد. او قوانینی را برای 30 درصد باقی مانده که متعلق به وراث است در نظر می گیرد. جانشینانی که کلیه دوره های مدیریتی و تخصصی لازم را گذرانده باشند و شرایط لازم برای رتبه بندی در لیست سازمانی را داشته باشند در سمت های مدیریتی شرکت پذیرفته می شوند. در غیر این صورت نمی توانند مقام رهبری داشته باشند. این قوانین سرسخت باعث شد که هلدینگ بوش ثابت بماند و قدرتمندتر شود.

شرایط افراد ثروتمند زمانی، مکانی و تحلیلی همه آنها سیستم و نحوه ورود و سرمایه گذاری های حال و آینده را تعیین می کنند.

ثروتمندان با کلینیک های تخصصی کسب و کار آنها روابط نزدیک و پایداری دارند و از متخصصان در این زمینه ها مشاوره دریافت می کنند.

کلینیک های تخصصی کسب و کار، تجزیه و تحلیل جامع و کاملی از بازار و فضاهای تجاری ثروتمندان را از طریق دانش تحقیقات آینده و سایر بخش ها ارائه می دهند.

ثروتمندان اهل شهوت و سرگرمی نیستند. آنها بیشتر وقت خود را صرف کسب دانش و تجربه می کنند. آنها ترجیح می دهند زمانی را خارج از ساعات کاری با خانواده خود بگذرانند یا برای سلامتی خود به ورزش بپردازند.

اگر پسری را می شناسید که ثروتمند به نظر می رسد و بارها ازدواج کرده است یا فقط به تفریح ​​و مسافرت فکر می کند و دائماً ماشین عوض می کند، بهتر است بدانید که او خودش آن پول را به دست نیاورده و احتمالاً به این کار هم زحمتی نداشته است. می توان گفت این افراد به سن و سال رسیده و سرمایه ای که به دستشان رسیده است را به زودی از دست خواهند داد.

آیا پول فساد می آورد؟

این جمله که پول باعث فساد می شود ممکن است برای افرادی صادق باشد که برای پولی که به دست آورده اند سخت کار نکرده اند!

افرادی که پول زیادی به ارث می برند یا در لاتاری برنده می شوند. آنها به راحتی آن را از دست می دهند زیرا یاد نگرفته اند که چگونه پول را مدیریت کنند و برنامه ای ندارند که کجا و چگونه سرمایه گذاری کنند. بنابراین، آنها به طور غیرمنتظره برای لذت های خود خرج می کنند و در آینده نزدیک دوباره بی پول می شوند.

متأسفانه افرادی که به تازگی به بلوغ رسیده اند معمولا خیلی زود در دام اعتیاد می افتند و یکی از دلایل اصلی از دست دادن این نوع سرمایه ها اعتیاد است. بنابراین قبل از اینکه به مقدار پولی که می خواهید فکر کنید، به این فکر کنید که برای پولی که به دست می آورید چه برنامه ای دارید و چگونه می توانید پول خود را افزایش دهید!

فرض کنید همین الان 10 میلیارد تومان به شما بدهند، چه برنامه ای برای آن خواهید داشت؟

بسیاری از افراد به خرید خانه، ماشین و … فکر می کنند. به عنوان یک سرمایه گذاری اما ثروتمندان به جای خرید خانه و ماشین، یاد گرفته اند که چگونه کارآفرین باشند و پول در بیاورند.

نکته مهم: همه موارد ذکر شده شامل هر جنسیت، مرد یا زن است.

نظر شما در مورد افراد ثروتمند چیست؟

چرا همه افراد تحصیل کرده نمی توانند ثروتمند شوند؟

چگونه فرزندانمان را طوری تربیت کنیم که خلاق، باهوش و ثروت آفرین باشند؟

مطالب مرتبط