چهره قدیمی ستاره سابق فوتبال در 36 سالگی!


1332430


26 جولای 1402 – 02:30 بامداد

آردا توران بازیکن سابق بارسلونا و اتلتیکو مادرید که این روزها وارد دنیای مربیگری شده در سن 36 سالگی چهره بسیار متفاوتی نسبت به دوران بازی اش در بارسلونا و اتلتیکو مادرید دارد.


فوتبال: آردا توران، بازیکن سابق بارسلونا و اتلتیکو مادرید که این روزها در 36 سالگی وارد دنیای مربیگری شده است، چهره بسیار متفاوتی نسبت به دوران بازیگری اش در بارسلونا و اتلتیکو مادرید دارد.

آردا توران در حال حاضر هدایت تیم ایوب اسپور از دسته پایینی ترکیه را بر عهده دارد و باید دید عملکرد او در این باشگاه در عرصه مربیگری چگونه خواهد بود.

آردا توران بین سال های 2011 تا 2015 برای اتلتیکو مادرید بازی کرد.او از سال 2015 تا 2020 بازیکن بارسلونا بود.آردا توران که اکنون 36 سال دارد، وارد دنیای مربیگری شده است. او از سال 2020 تا 2022 در گالاتاسرای بازی کرد و سپس کفش‌هایش را آویخت.

به تازگی عکسی از آردا توران در شبکه های اجتماعی دست به دست شد و مورد توجه قرار گرفت. در این تصویر می بینیم که ریش آردا توران سفید شده و نسبت به سال های جوانی و دوران بازی اش در بارسلونا چهره متفاوتی دارد. در واقع چهره آردا توران گذر زمان را به خوبی نشان می دهد و نشانه هایی از پیری را نشان می دهد.

تکنیک های کسب سود از طلا (+ پیش بینی قیمت طلا) را در یک وبینار آموزشی رایگان بیاموزید

مطالب مرتبط