پیش بینی قیمت طلا برای فردا 2 مرداد 1402

من گزارش میدم نبض بازار سهامنبض روزانه بورس وضعیت بازارهای موازی بورس (بیت کوین، سکه، طلا و دلار) را بررسی کرده و ضمن بررسی روند هفتگی قیمت، بازارها را در روزهای آینده پیش بینی می کند.

بیت کوین

قیمت بیت کوین امروز در محدوده 29891 دلار نسبت به روز معاملاتی قبل 0.04 درصد افزایش یافت.

به گزارش CryptoPotituto، نتایج آخرین نظرسنجی انجام شده توسط موسسه Cryptovantage نشان می دهد که 23 درصد از شهروندان ایالات متحده انتظار دارند که قیمت بیت کوین (BTC) تا پایان سال 2023 به بالاترین حد خود یعنی حدود 70000 دلار برسد. 47 درصد از آنها نیز فکر می کنند این اتفاق در پنج سال آینده رخ خواهد داد. اتفاق خواهد افتاد
باید در نظر داشت که رویداد هاوینگ که هر چهار سال یک بار رخ می دهد، میزان پاداش استخراج کنندگان (استخراج کنندگان) را به نصف کاهش می دهد و در نتیجه میزان تولید بیت کوین های جدید کاهش می یابد. بنابراین عرضه بیت کوین در بازار کاهش یافته است تقاضا برای این ارز دیجیتال در حال افزایش است یافته ها

قیمت سکه

قیمت سکه طرح جدید امروز در محدوده 24,183,000 تومان نسبت به روز معاملاتی قبل 1.34 درصد کاهش یافت.

امروز بادکنک تمام سکه ها قرمز و در حال سقوط حباب سکه امامی در زمان نگارش این گزارش با 230 هزار تومان کاهش به 4 میلیون و 493 هزار تومان و حباب سکه بهار آزادی با 175 هزار تومان کاهش به یک میلیون و 847 هزار تومان رسید. حباب نیم سکه، ربع سکه و سکه گرمی به 3 میلیون و 325 هزار تومان، 3 میلیون و 960 هزار تومان و در نهایت به 2 میلیون و 998 هزار تومان رسید.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران در گفت و گو با سایت طلا گفت: در معاملات امروز با توجه به تعطیلی بازارهای جهانی قیمت هر اونس 1962 دلار ثابت ماند.
بذرافشان خاطرنشان کرد: با توجه به ورود به ماه محرم و ایام عزاداری در حال حاضر دادن و گرفتن به حداقل رسیده است. هیچ تقاضایی در بازار طلا وجود ندارد تاکنون چنین رکودی در بازار رخ نداده است و متاسفانه تولیدکنندگان دچار مشکل هستند و تولیدی ندارند و ابراز امیدواری کرد هر چه زودتر رونق به صنعت طلا بازگردد.

قیمت طلا

قیمت طلای 18 عیار امروز در محدوده 2,274,300 تومان نسبت به روز معاملاتی قبل 0.99 درصد کاهش داشت.

قیمت به دلار

قیمت به دلار امروز در محدوده 41,270 تومان همچنین نسبت به روز گذشته 0.02 درصد افزایش یافت.

فدرال رزرو روز سه شنبهنشست دو روزه خود را آغاز خواهد کرد و بسیاری انتظار دارند که این سناریو با افزایش 0.25 درصدی نرخ بهره پس از توقف نشست ژوئن به پایان برسد، اما بر اساس نظارت بر نرخ فدرال رزرو، حدود 99 درصد از معامله گران انتظار دارند که فدرال رزرو هفته آینده نرخ بهره را افزایش دهد دادن
به گزارش اینوستینگ، شاخص دلار آمریکا که ارزش دلار را در برابر سبدی از شش ارز اصلی اندازه گیری می کند، هفته گذشته پس از سقوط به پایین ترین سطح خود در بیش از یک سال گذشته، 0.19 درصد افزایش یافت و به 100.79 رسید.
واحد پول آمریکا که در آستانه است افزایش شدید نرخ بهره توسط فدرال رزرو توانسته تا حدودی بهبود یابد. البته از طرفی احتمالش زیاد است رشد اقتصادی در چین و اروپا کند خواهد شدبنابراین رشد آمریکا در نیمه دوم سال برای دلار مثبت خواهد بود.

مطالب مرتبط