پیش بینی بازارها فردا ۸ مرداد ۱۴۰۲

به گزارش نبض بورس، به صورت روزانه نبض بورس وضعیت بازار‌های موازی بورس (بیت کوین، سکه، طلا و دلار) را بررسی خواهد کرد و ضمن مرور روند هفتگی قیمت ها، به پیش بینی بازارها در روز‌های آینده خواهد پرداخت. 

بیت کوین

قیمت بیت کوین امروز در محدوده‌ی ۲۹,۲۹۸ دلار معامله شد و نسبت به روز گذشته معاملاتی ۰.۰۰۳ در کاهش داشته است.

بر اساس نمودار روزانه بیت کوین، قیمت این ارز دیجیتال در حال حاضر بالاتر از خطوط متحرک نمایی ۹ روزه و ۲۰ روزه معامله می‌شود که این نشان می‌دهد که بیت کوین به دنبال شکست سطوح مقاومت و افزایش قیمت بالاتر از محدوده ۳۱ هزار دلار است. در صورتی که بیت کوین نتواند فراتر از سطوح مقاومت پیش برود، احتمال کاهش قیمت به محدوده ۲۸ هزار دلار وجود دارد. به طور کلی، در کوتاه مدت احتمال صعود بیت کوین به محدوده ۳۵ هزار دلار وجود دارد/همشهری آنلاین

قیمت سکه        

قیمت سکه طرح جدید امروز در محدوده‌ی ۲۵,۶۰۱,۰۰۰ تومان معامله شد و نسبت به روز گذشته معاملاتی ۰.۳۹ درصد کاهش داشته است. 

امروز حباب تمام سکه‌ها بجز سکه بهار آزادی سبز و افزایشی بود بطوری که در زمان نوشتن این گزارش حباب سکه امامی با ۲۵۱ هزار تومان افزایش به ۵ میلیون و ۷۲۸ هزار تومان و حباب سکه بهار آزادی با ۷۳ هزار تومان کاهش به ۲ میلیون و ۹۲۴ هزار تومان رسید. حباب نیم سکه و ربع سکه و سکه گرمی به ترتیب ۳ میلیون و ۹۶۹ هزار تومان و ۴ میلیون و ۶۳۲ هزار تومان و در نهایت ۳ میلیون و ۴۱۰ هزار تومان رسیدند.

قیمت طلا    

قیمت طلای ۱۸ عیار امروز در محدوده‌ی ۲,۳۳۹,۶۰۰ تومان معامله شد و نسبت به روز گذشته معاملاتی ۰.۳۵ درصد افزایش داشته است. 

قیمت طلای جهانی در لحظه‌ی نگارش این گزارش به ۱۹۵۹ دلار و ۲۰ سنت رسید.

نادر بذرافشان، رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران در گفتگو با سایت طلا اظهار کرد: افزایش اندک قیمت طلا و سکه در روز‌های گذشته به‌علت نوسان نرخ ارز بوده است و امیدواریم پس از بازگشایی بازار و انجام معاملات فیزیکی نرخ رسمی مشخص شود.
به گفته بذرافشان بازار تهران به مناسبت ماه محرم مانند سال‌های گذشته از روز سه‌شنبه تعطیل شده است و این تعطیلی تا روز یکشنبه ادامه‌دار خواهد بود.
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با تاکید بر اینکه تقاضا در بازار طلا به ۱۰ درصد رسیده است، اعلام کرد: کاهش میزان تقاضا از ابتدای سال آغاز شده و همچنین می‌توان گفت قیمت‌ها ۸ الی ۱۱ درصد کاهش یافته است. وی تصریح کرد: کاهش بی‌سابقه تقاضا در بازار باعث کاهش تولید واحد‌های تولیدی و کاهش فروش واحد‌های توزیع‌کننده شده است.

قیمت دلار    

قیمت دلار امروز در محدوده‌ی ۴۱,۲۷۸ تومان نیز معامله شد و نسبت به روز گذشته معاملاتی تغییری نداشته است.

  • پیش بینی بازار‌ها هر روز راس ساعت ۲۰ منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط