وبینار مهمان‌نوازی و جایگاه آن در عرصه بین‌المللی گردشگری ✔️ مجله سفربازی


وبینار رایگان مهمان‌نوازی و جایگاه آن در عرصه بین‌المللی ویژه علاقه‌مندان به موضوعات تخصصی گردشگری با حضور جمعی از اساتید داخلی و بین‌المللی روز چهارشنبه، ۱۱ مرداد ماه جاری راس ساعت ۱۷ برگزار می‌شود.
به گزارش سفربازی، به نقل از ایلنا، هدف از برگزاری وبینار رایگان مهمان‌نوازی و جایگاه آن در عرصه بین‌المللی تعریف واژه مهمان نوازی به‌عنوان یک سرویس در گردشگری خواهد بود و شرکت‌کنندگان با مفهوم چگونگی اثر مهمان‌نوازی در گردشگری به عنوان تجربه متفاوت آشنا خواهند شد.
در وبینار مهمان‌نوازی و جایگاه آن در عرصه بین‌المللی گردشگری که به همت شبکه متخصصان گردشگری فارسی‌زبان و با هدایت و مدیریت پروفسور جعفری برگزار می‌شود، بحث و گفت‌وگو در خصوص هویت فرهنگی مهمان‌نوازی و ریشه‌های مردمی آن در اقوام و ملل مختلف توسط مدیران و صاحب‌نظران این حوزه مطرح خواهد شد.
همچنین در این رویداد مجازی، اینکه تا چه حد می‌توان هویت مهمان‌نوازی منطقه‌ای را دستخوش تغییر قرار داد و آن را جهانی کرد تا برای گردشگران داخلی و خارجی جذاب و تجربه‌ای متفاوت باشد و اینکه شهروندان هر اقلیم در آن به چه میزان سهم و نقش دارند با شرکت‌کنندگان و مخاطبان به اشتراک گذاشته می‌شود و پیرامون آن گفتگو، پرسش و پاسخ انجام خواهد شد.
لازم به ذکر است علاقه‌مندان به این موضوع می‌توانند به منظور شرکت در وبینار رایگان مهمان‌نوازی و جایگاه آن در عرصه بین‌المللی گردشگری به لینک مراجعه و مراحل ثبت‌نام را تکمیل کنند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵

از مجموع ۱ رای

مطالب مرتبط