واکنش شریعتمداری به حادثه هلیکوپتر رئیسی


1424275


31 مه 1403 03:11

مدیرمسئول روزنامه کیهان گفت: همه کسانی که آیت الله رئیسی را می شناسند به خوبی می دانند که سوزن قطب نما زندگی ایشان به سمت خدای متعال بود و ایشان دغدغه مردم را داشتند و انشاالله سالم بر می گردند.


ایرنا: مدیرمسئول روزنامه کیهان گفت: همه کسانی که آیت الله رئیسی را می شناسند به خوبی می دانند که تیر قطب نما زندگی ایشان به سمت خداوند متعال بوده و ایشان دغدغه مردم و با خدا را داشتند. خواهد، او به سلامت باز خواهد گشت.

حسین شریعتمداری شامگاه یکشنبه در گفت و گوی تلویزیونی با اشاره به برخی اخبار و اخبار ضد و نقیض درباره سقوط بالگرد حامل رئیس جمهور و همراهانش افزود: این خبر باعث افزایش نگرانی شده و خوشبختانه هشدارهای کافی داده شده است که مردم به آن بی توجهی می کنند. اخبار را از کانال های رسمی و معتبر دنبال کنید.

وی با بیان اینکه این حادثه حادثه سختی بود، گفت: وقتی خبر این حادثه به گوش مردم رسید، همه دست ها برای دعا بلند شد و اشک بر گونه ها جاری شد و در همان حال دیدیم که ندای ملکوتی «امین» یجیب» و دعای نرود یک اذان در سراسر کشور برپا شد.

مدیر مسئول روزنامه کیهان ابراز امیدواری کرد انشالله هر چه زودتر شاهد خبرهای خوبی از سلامتی رئیس جمهور محترم و هیئت همراه باشیم.

شریعتمداری به ذکر خاطره ای از آیت الله رئیسی در زمان خادمی حرم امام رضا(ع) پرداخت و افزود: آقای رئیسی می گفت هر شب کارهایی را که فکر می کنم باید انجام دهم را یادداشت می کنم و فهرستی تهیه می کنم. فردا صبح به امام رضا علیه السلام سلام می کنم.

شریعتمداری ادامه داد: با نگاهی لطیف و با تقوا از امام رضا (علیه السلام) یا امام رئوف پرسید که فرمان شما برنامه ریزی است، پس من به اندازه مال خود برنامه ریزی کردم، اما سرنوشت با خدای متعال است، لذا از شما می خواهم که زمینه را برای انجام کارهایی که نوشته ام و باید انجام دهم و آن قسمت هایی را که نباید انجام دهم و مصلحت نیست را از فهرست و از راه پیش رو جدا کنم.

وی همچنین گفت: همه کسانی که آیت‌الله رئیسی را می‌شناسند به خوبی می‌دانند که سوزن قطب‌نمای زندگی ایشان به سوی خداوند متعال بود و ایشان دغدغه مردم را داشتند و انشاالله به سلامت باز خواهند گشت.

به گزارش ایرنا، بالگرد حامل رئیس جمهور روز یکشنبه 9 اردیبهشت در حین بازگشت از افتتاح سد قیز قلعه سی در منطقه جنگلی دیزمار حدفاصل روستاهای یوزی و پیر داود دچار حادثه شد.


برای دسترسی سریع به آخرین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان، بهترین اپلیکیشن را نصب کنید.

مطالب مرتبط