همسر این فوتبالیست لژیونر پس از جدایی تمام دارایی او را گرفت


مدتی است که خبر جدایی مهدی کایدی ستاره سابق تیم استقلال و همسرش ستاره معصومی در رسانه ها و شبکه های مجازی دست به دست می شود. حذف عکس های همسر کایدی از اینستاگرام این فوتبالیست و انتشار استوری های کنایه آمیز به شایعات جدایی این زوج دامن زد. حالا روزنامه هاباروشی با ذکر چنین جزئیاتی و بدون ذکر نام بازیکن مورد نظر، از دست دادن میلیاردی لژیونر ایرانی پس از طلاق وی خبر داد.

ستارگانی که امروز در فوتبال می درخشند در دوران کودکی خود تصور نمی کردند که با این همه رنج و فقر به اینجا برسند. شاید این زندگی سخت موتور بازیکنانی باشد که با تمام توان و انگیزه به فوتبال می روند که در آن مهارت دارند.

اما همین بازیکنان وقتی به سختی پیش می روند و عنوان ستاره را به دست می آورند، دوباره در زندگی شخصی خود دچار مشکل می شوند. مشکلاتی که از نوع قبلی نیستند، اما همه چیز را تحت الشعاع قرار می دهند.

فوتبال ایران نیز از این قاعده مستثنی نیست. فوتبالیست داستان ما نام و آوازه زیادی دارد و در بین هوادارانش محبوب است. او که روزگاری بسیار فقیر و نیازمند بود به لطف استعداد ذاتی خود به سرعت پیشرفت کرد و به شهرت و تیم ملی رسید و لژیونر شد. او به لطف استعداد فوتبالی اش توانست قراردادهای نسبتا سنگینی ببندد و به قول خودشان پولدار شود اما…

این بازیکن معروف زود ازدواج کرد تا گرفتار حاشیه نشود اما گویا این ازدواج خودش یک حاشیه بوده است! فوتبالیست لژیونر و ستاره کشورمان از روی سادگی و یا از روی عشق تمام دارایی خود در تهران و ایران را به نام همسرش منتقل کرده بود.

همسر این بازیکن پس از طلاق و جدایی، تمامی اموال و دارایی های وی را که به نام او بود مصادره کرد و از پس دادن آنها خودداری کرد. این در حالی است که قیمت آپارتمان در شمال تهران، ویلای شمال و ماشین خارجی ستاره لژیونر چندین برابر مهریه همسرش است اما دست این بازیکن به جایی بند نیست. با این حال ستاره لژیونر ما همچنان می تواند این همه درآمد داشته باشد زیرا این طلاق و جدایی تاثیری در عملکرد او در تیم باشگاهی نداشته است.

مهدی کایدی با انتشار این عکس با نوشته «شروع یک زندگی جدید» به شایعه جدایی خود دامن زد.
سردار آزمون همبازی مهدی کایدی در تیم ملی زیر این عکس که جدیدترین پست اینستاگرامی مهدی کایدی است نوشت: مثل اینکه از زندان بیرون اومدی مبارکت باشه😂. این نظر بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

این فوتبالیست مدتی است که تمام عکس های خود و همسر سابقش را حذف می کند اما چه فایده؟ این حزب ده ها میلیارد تومان ضرر کرده و تمام درآمدهای فوتبالی چند سال گذشته خود را به همسر سابقش منتقل کرده است.

مطالب مرتبط