همدان در جایگاه نخست تولید محتوای گردشگری خوراک ✔️ مجله سفربازی


معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی همدان گفت: اقلام تبلیغاتی گردشگری ادارات کل استان‌ها به دستور معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، ارزیابی و استان‌های برتر در زمینه تولید محتوا با رویکرد بین‌المللی معرفی شدند.
به گزارش سفربازی، به نقل از میراث‌آریا، علی خاکسار گفت: استان همدان با ارائه محتوای ویژه گردشگری خوراک با انطباق استانداردها ۷۳/۳ درصد، رتبه نخست را کسب کرد.
معاون گردشگری همدان افزود: ارزیابی بیش از۱۷۰۰ اقلام تبلیغاتی با رویکرد بین‌المللی تولیدی سال ۱۴۰۱ ادارات‌کل استان‌ها به‌عنوان اقدامی از سوی گروه تبلیغات و نمایشگاه‌های خارجی دفتر بازاریابی و توسعه گردشگری خارجی معاونت گردشگری در راستای تحقق اهداف توسعه گردشگری کشور در حوزه تبلیغات خارجی و به منظور ارزیابی و نظارت مستمر بر روند تولیدات محتوایی و ترویج ظرفیت‌های گردشگری کشور با هدف سامان‌دهی، استانداردسازی و اثربخشی تولیدات تبلیغاتی در عرصه بین‌المللی انجام شده است.
خاکسار تصریح کرد: ارزیابی مذکور که در چارچوب سه شیوه‌نامه و دستور ابلاغی شامل شیوه‌نامه تهیه و تولید اقلام تبلیغاتی گردشگری، راهنمای اصول تولید ویدئوهای تبلیغاتی گردشگری و راهنمای تولید عکس‌های تبلیغاتی گردشگری انجام شده است، منتج به بررسی ۱۷۸۰ محتوای تولیدی از ۱۵ استان در ۷۲ شاخص شده است.
او ادامه داد: با توجه به اینکه هدف از انجام این ارزیابی محک کیفی ادارات‌کل استانی در تولید اقلام تبلیغاتی به منظور درک مناسبی از وضع موجود استان‌ها در عرصه تولید محتوا و اتخاذ شیوه مناسبی برای نیل به نقطه مطلوب در این عرصه است، تولیدات تبلیغاتی ارسالی از ادارات‌کل استان‌های آذربایجان‌شرقی، ایلام، بوشهر، خراسان‌رضوی، خراسان‌جنوبی، خوزستان، زنجان، کردستان، کرمان، کهگیلویه‌وبویراحمد، گلستان، مازندران، مرکزی، همدان و یزد بررسی شدند.
معاون گردشگری استان همدان گفت: طبق ارزیابی نهایی، استان همدان با ارائه محتوای ویژه گردشگری خوراک با انطباق استانداردها ۷۳/۳ درصد رتبه نخست را کسب کرده است و پس از آن استان‌های زنجان و کردستان با ۶۳/۱ درصد بالاترین میزان انطباق را به خود اختصاص داده‌اند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵

از مجموع ۱ رای

مطالب مرتبط