هشدار برای مسافران مازندرانی – تجارت نیوز


به گزارش تجارت نیوز، محمد احمدی افزود: ترافیک در محور کندوان به مازندران در حال حاضر پرحجم و از جنوب به شمال در جریان است و رانندگان از توقف در حاشیه جاده ها و رودخانه ها خودداری کنند.

وی بیان کرد: رانندگان با توجه به کوهستانی بودن محور و تغییرات جوی با توجه به هشدارهای پلیس از سرعت غیرمجاز و سبقت غیرمجاز خودداری کنند.

بر این اساس، اگر ترافیک سنگین شود; محدودیت های ترافیکی در این قسمت معرفی خواهد شد.

فرمانده پلیس راهنمایی و رانندگی کندوان تاکید کرد: همچنین مسافران قبل از شروع سفر از طریق سامانه های هواشناسی و کلانتری 110 و 141 از وضعیت جاده های مناطق کشور از جمله محور کوهستانی کندوان مطلع شوند تا با هیچ گونه برخوردی مواجه نشوند. چالش ها و مسائل.

روزانه بین 20 تا 30 هزار خودرو در محور کندوان تردد می کنند. محور کرج – چالوس حدود 160 کیلومتر طول دارد و نیمی از این مسیر در منطقه چالوس معروف به کندوان قرار دارد.

هواشناسی مازندران نسبت به احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و خطر ریزش سنگ به ویژه در نواحی غربی استان هشدار داد. اداره هواشناسی با صدور هشدار سطح زرد زمان فعالیت سامانه هواشناسی را از اواخر وقت امروز چهارشنبه 30 تیرماه تا بعدازظهر پنجشنبه اعلام کرد و هشدار داد که این سامانه ناپایدار جوی بارش شدید باران، افت دما، وزش باد و احتمال وزش باد را به همراه خواهد داشت. از رعد و برق

مطالب مرتبط