نحوه و بهترین زمان مصرف قرص مخمر آبجو برای چاقی صورت


قرص با مخمر آبجو برای چاقی صورت

مخمرها طبقه بندی گسترده ای از قارچ های میکروبی هستند که گاهی در تهیه غذا و تغذیه انسان استفاده می شوند. مخمری که به نام ساکارومایسس سرویزیه یا مخمر آبجو شناخته می شود اغلب به عنوان مکمل ویتامین B برای افرادی که از رژیم غذایی گیاهی سخت پیروی می کنند استفاده می شود. مجموعه ای از ترکیبات تغذیه ای را فراهم می کند و برای تسهیل افزایش وزن شناخته شده است. در ادامه این مقاله نحوه مصرف قرص مخمر آبجو برای چربی صورت و بهترین زمان استفاده از آن را ذکر می کنیم.

نحوه مصرف قرص مخمر آبجو برای چربی صورت

مخمر آبجو به عنوان یک مکمل غذایی شناخته شده است که افزایش وزن را تسهیل می کند. ورزشکاران علاقه مند به بدنسازی و همچنین افرادی که پس از شیمی درمانی و اختلالات تغذیه ای بهبود می یابند از آن برای این منظور استفاده کرده اند. مرکز پزشکی دانشگاه مریلند تشخیص داده است که مخمر آبجو حاوی بسیاری از ریزمغذی‌های سالم مانند ویتامین‌ها و مواد معدنی است. همچنین منبع قوی پروتئین است. مکمل مخمر آبجو ساخته شده توسط Solgar حاوی 14 گرم پروتئین در هر 2 قاشق غذاخوری است.

روش استفاده از قرص مخمر آبجو برای چاقی صورت به این صورت است که روزانه بین ۲ تا ۶ عدد از این قرص ها را با آب میل کنید. با این حال بهتر است طبق دستورالعمل روی بسته دارو عمل کنید یا نحوه مصرف صحیح دارو را از پزشک بپرسید.

مخمر آبجو طبیعی طعم کمی تلخ دارد، اگرچه برخی از مارک ها نسخه های غیر تلخ را ارائه می دهند. هر دو به صورت پودر، پولک، قرص و مایع موجود هستند. منابع مختلف گزارش می دهند که دوز روزانه برای بزرگسالان به صورت پودر 1 تا 2 قاشق غذاخوری است، در حالی که مرکز تغذیه عمومی 8 تا 16 قرص در روز را برای قرص های 500 میلی گرمی آنها توصیه می کند.

همچنین بخوانید : آیا جوانه گندم برای چاقی صورت مفید است و چگونه آن را مصرف کنیم؟

سایر فواید مصرف قرص مخمر آبجو

  • همانطور که گفته شد، مخمر آبجو پالاس حاوی ویتامین های B کمپلکس است. این ویتامین ها در تجزیه کربوهیدرات ها، چربی ها و پروتئین هایی که انرژی بدن را تامین می کنند، موثر هستند.
  • همچنین از سیستم عصبی حمایت می کند، از ماهیچه هایی که برای هضم غذا کار می کنند محافظت می کند و برای سلامت پوست، مو، چشم، دهان و کبد موثر است.
  • همچنین ویتامین های B نقش مهمی در جلوگیری از ریزش مو دارند.
  • یکی دیگر از فواید مصرف قرص مخمر آبجو کاهش قند خون در بیماران دیابتی است. از آنجایی که این قرص حاوی کروم است، باعث کاهش قند خون و در نتیجه کاهش انسولین مورد نیاز بدن می شود.

زمان مصرف قرص آبجو برای چاقی صورت است

برای افزایش اشتها مصرف قرص آبجو توصیه می شود. بهترین زمان مصرف قرص مخمر آبجو برای چاقی صورت قبل از غذا است. بهتر است این مکمل یک تا سه ساعت بعد از غذا مصرف شود و با آب فراوان مصرف شود. مصرف قرص در این مدت اشتها را تحریک می کند و فرد میل به خوردن غذا دارد. به خاطر داشته باشید که هنگام مصرف قرص آبجو باید آب بیشتری بنوشید.

همچنین بخوانید : برای افزایش وزن فوری چه بخوریم؟ صورت چرب به مدت یک هفته

زمان اثر قرص مخمر آبجو برای چاقی صورت

اگر قصد افزایش وزن دارید یا با چاقی مواجه می شوید، باید بدانید که قرص مخمر آبجو فقط به عنوان محرک اشتها عمل می کند، بنابراین نباید تنها به این قرص اعتماد کنید، به خصوص اگر از آن دسته افرادی هستید که به سختی چاق می شوند. . بنابراین، با مصرف مقدار زیادی کربوهیدرات و پروتئین، اشتهای فرد افزایش می یابد و وزن اضافه می شود. مخمر آبجو می تواند در عرض دو هفته باعث ایجاد چربی در صورت شود.

آخرین کلمه

در این مقاله از آلامو به نحوه مصرف و بهترین زمان استفاده از قرص مخمر آبجو برای چاقی صورت اشاره کردیم. همانطور که گفتیم این مخمر با افزایش اشتها می تواند باعث چاقی شود. اگرچه عوارض جانبی جدی برای قرص مخمر آبجو ثبت نشده است، اما لازم است قبل از مصرف با پزشک مشورت کنید. اگر احساس درد قفسه سینه، گرفتگی گلو یا قفسه سینه، مشکل در تنفس دارید، استفاده از آن را متوقف کرده و فورا با اورژانس تماس بگیرید، زیرا ممکن است نشان دهنده واکنش آلرژیک به مخمر آبجو باشد.

مطالب مرتبط