نحوه استفاده از سرکه سیب برای کاهش وزن و بهترین زمان استفاده از آن


برای دیدار با بهترین ها نحوه استفاده از سرکه سیب برای کاهش وزن و کاهش وزن، این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

نحوه استفاده از سرکه سیب برای کاهش وزن

وقتی صحبت از سرکه سیب برای کاهش وزن به میان می‌آید، افراد زیادی هستند که به تأثیرات مثبت آن بر کاهش وزن سوگند یاد می‌کنند، اما به نظر می‌رسد برخی افراد از آن سودی نمی‌برند. سرکه سیب سنتی از آب سیب تخمیر شده تهیه می شود. از فواید استفاده از آن می توان به ایجاد احساس سیری و بهبود هضم و کمک به حرکات روده اشاره کرد. همچنین شواهدی وجود دارد که نشان می دهد کلسترول و فشار خون را کاهش می دهد.

در این مقاله آلامو، ما به طور خاص به نحوه استفاده از سرکه سیب برای کاهش وزن می پردازیم، دریابیم که چگونه می تواند یک نوشیدنی طبیعی عالی در برنامه کاهش وزن شما باشد، و برخی دیگر از مزایای سلامتی را که می تواند ارائه دهد به اشتراک بگذاریم. به وزن دلخواه می رسید

همچنین بخوانید : چگونه از زنان برای از بین بردن چربی شکم استفاده کنیم

نحوه استفاده از سرکه سیب برای کاهش وزن

ساده ترین راه برای استفاده از سرکه سیب رقیق کردن آن در آب است. می توانید روزانه 1 قاشق چایخوری سرکه سیب مصرف کنید. اما اگر می خواهید کاهش وزن را تسریع کنید، سرکه سیب را با عسل بنوشید. برای این کار 1 قاشق چایخوری سرکه سیب را به 2 قاشق چایخوری عسل و 1 فنجان آب گرم اضافه کنید و پس از مخلوط کردن خوب بنوشید.

مصرف سرکه سیب با آب داغ و عسل همان تاثیر مصرف عسل و لیموترش را با آب گرم دارد. این یک آنتی اکسیدان عالی است و به عنوان یک سم زدا عمل می کند.

راه های دیگر استفاده از سرکه سیب برای کاهش وزن عبارتند از:

1. مصرف سرکه سیب و دانه شنبلیله برای کاهش وزن

راه دیگر استفاده از سرکه سیب برای کاهش چربی شکم این است که 1 قاشق چایخوری سرکه سیب و 2 قاشق غذاخوری دانه شنبلیله (که یک شب خیس خورده است) را به 1 فنجان آب اضافه کنید و بنوشید.

دانه های شنبلیله متابولیسم را افزایش می دهند. سرکه سیب و دانه شنبلیله ترکیبی عالی برای کاهش وزن هستند. علاوه بر این، طعم تلخ و شیرین دانه شنبلیله به کاهش طعم ترش سرکه سیب کمک می کند.

2. مصرف سرکه سیب و چای سبز برای تضعیف معده

برای کاهش وزن 1 قاشق چایخوری سرکه، 1 قاشق چایخوری برگ چای سبز، 1 قاشق چایخوری عسل و 1 فنجان آب تهیه کنید. لیوان آب را روی حرارت بگذارید تا شروع به جوشیدن کند. قابلمه را از روی حرارت بردارید و برگ های چای سبز را اضافه کنید. درب آن را ببندید و اجازه دهید 3 دقیقه دم بکشد. چای را در یک لیوان صاف کرده و سرکه سیب را اضافه کنید. یک قاشق چایخوری عسل اضافه کنید.

چای سبز سرشار از آنتی اکسیدان هایی است که باعث تغذیه و کاهش سطح سموم در بدن می شود. همچنین به آرامش شما کمک می کند و هضم و سیستم ایمنی را بهبود می بخشد. سرکه سیب با چای سبز و عسل یک دستور العمل عالی برای کاهش اشتها و کاهش وزن است.

همچنین می توانید 1/4 فنجان زنجبیل پوست کنده و تقریباً خرد شده و مقداری برگ نعناع را به این چای اضافه کنید تا طعم آن بهتر شود.

چه زمانی استفاده از سرکه سیب برای کاهش وزن بهتر است؟

بهترین زمان مصرف سرکه سیب برای کاهش وزن و کاهش وزن قبل از هر وعده غذایی است. این به شما کمک می کند مقدار غذایی که می خورید را کاهش دهید و سطح قند خون خود را کنترل کنید. برای بهترین نتیجه، آن را رقیق شده با آب بنوشید یا به سالاد یا غذاهای دیگر اضافه کنید.

همچنین بخوانید: نحوه استفاده از کینوا برای کاهش وزن

خوردن سرکه سیب با معده خالی برای کاهش وزن

خوردن سرکه سیب با معده خالی برای کاهش وزن معجزه می کند و همچنین راهی عالی برای سم زدایی بدن و شروع روز شماست. به طور کلی، مصرف سرکه سیب رقیق شده با معده خالی برای اکثر افراد بی ضرر است.

سرکه سیب برای کاهش وزن قبل یا بعد از غذا

اگرچه هیچ تحقیقی برای حمایت از مصرف سرکه سیب برای کاهش وزن قبل یا بعد از غذا وجود ندارد، نوشیدن آن با معده خالی همچنان توصیه شده ترین راه برای کاهش وزن است. این می تواند فواید سلامتی را به حداکثر برساند، هضم را بهبود بخشد، و حتی اگر به طور منظم دنبال شود، می تواند به کاهش چربی کمک کند.

کاهش وزن با سرکه سیب به مدت یک هفته

کاهش وزن با سرکه سیب در یک هفته اتفاق نمی افتد. کاهش وزن سالم یک تا دو پوند در هفته از طریق ترکیبی از رژیم غذایی و ورزش، با یا بدون سرکه سیب است. کاهش وزن سرکه سیب آهسته اما ثابت است و افراد می توانند بعد از سه ماه چهار پوند یا بیشتر وزن کم کنند.

خوردن سرکه سیب قبل از خواب برای کاهش وزن

خوردن سرکه سیب قبل از خواب برای کاهش وزن مفید است. مطالعات همچنین نشان می دهد که می تواند با کمک به تجزیه موثرتر غذا، کاهش نفخ یا گاز، به هضم کمک کند. علاوه بر این، نوشیدن سرکه سیب قبل از خواب می تواند به تنظیم سطح قند خون در شب کمک کند و منجر به خواب بهتر و سلامت کلی شود. برای این کار، او یک قاشق غذاخوری سرکه سیب را در آب گرم گرفت و درست قبل از رفتن به رختخواب نوشید.

همچنین بخوانید : نحوه مصرف قرص اورژانسی دوتایی و چند بار مصرف آن در ماه

سرکه سیب و دارچین برای کاهش وزن

سرکه سیب و دارچین برای کاهش وزن مفید هستند. مطالعات نشان می دهد که برخی مواد غذایی مانند سرکه سیب و دارچین می توانند به کاهش وزن کمک کنند. برای این کار نصف قاشق چایخوری پودر دارچین را با یک لیوان آب ترکیب کرده و بجوشانید. بگذارید خنک شود و سپس 1 قاشق چایخوری سرکه سیب به آن اضافه کنید.

سرکه سیب را به دلیل طعم قوی و نامطبوع نمی توان به صورت خام مصرف کرد. دارچین طعم مطبوع و شیرینی به نوشیدنی می دهد. همچنین سطح قند خون را کاهش می دهد، عوامل خطر بیماری قلبی را کاهش می دهد و مزایای چشمگیر دیگری دارد که آن را به بخشی ضروری از رژیم غذایی همه تبدیل می کند.

آخرین کلمه

در این مقاله از آلامو نحوه استفاده از سرکه سیب برای کاهش وزن و بهترین زمان استفاده از آن را توضیح دادیم. سرکه سیب فواید زیادی برای سلامتی دارد و از آنجایی که یک محصول طبیعی است، مردم تصور می کنند که هیچ عارضه جانبی با آن وجود ندارد. اما باید در مصرف آن متعادل باشد تا از عوارض پیش بینی نشده جلوگیری شود.

مطالب مرتبط