نحوه استفاده از جینسینگ برای مردان برای اسپرم، نعوظ و انزال زودرس در روابط خانوادگی


نحوه استفاده از جینسینگ برای مردان در ازدواج

آیا می دانستید که 52 درصد از مردان در مقطعی از زندگی خود با اختلال نعوظ (ED) دست و پنجه نرم می کنند؟ استفاده از جینسینگ یکی از روش های درمانی گیاهی برای مقابله با این مشکل است. استفاده از جینسینگ برای بهبود عملکرد جنسی و درمان اختلالات جنسی به چین باستان برمی گردد، جایی که امپراتور شن-نونگ پیشنهاد کرد که شباهت ریشه آن به بدن انسان دلیلی بر خواص تقویت کننده جنسی آن است.

این مقاله مروری است بر دو مورد از شایع ترین شرایط مرتبط با فعالیت جنسی مردان، انزال زودرس و اختلال نعوظ، و خلاصه ای از تحقیقات اخیر در مورد نحوه استفاده از جینسینگ برای مردان و درمان آنها را فراهم می کند.

همچنین بخوانید : نحوه استفاده از اسپری لیدوکائین برای خانم ها و آقایان

نحوه استفاده از جینسینگ برای مردان

مطالعات علمی ثابت می کند که جینسینگ یک محرک مردانه است. از سوی دیگر، پزشکان TCM جینسینگ را به عنوان یک تقویت کننده عملکرد جنسی برای مردان و زنان توصیه می کنند. با توجه به مرکز پزشکی دانشگاه مریلند، جینسینگ می تواند میل جنسی مردان را بهبود بخشد و به او اجازه می دهد بهتر با استرس کنار بیاید. این گیاه همچنین می تواند از نوسانات میل جنسی مردان جلوگیری کند.

نحوه استفاده از جینسینگ برای مردان می تواند متفاوت باشد و بستگی به نوع جینسنگ و بیماری تحت درمان دارد. تهیه چای، استفاده از آن به عنوان افزودنی غذایی، مصرف عصاره آن در آب یا حتی تهیه خمیر جینسینگ برای استفاده موضعی از روش های مختلف مصرف است.

نحوه استفاده از جینسینگ برای مردان برای اسپرم

ریشه جینسینگ می تواند باروری را با کمک به حرکت بهتر اسپرم در دستگاه تناسلی تقویت کند. یافته ها نشان می دهد که افزودن عصاره جینسینگ به کرایوژن می تواند موفقیت درمان های باروری را افزایش دهد. علاوه بر این، مطالعات پیش بالینی نشان می دهد که جینسینگ تولید و کیفیت اسپرم را افزایش می دهد و بیماری های بیضه را درمان می کند.

نحوه استفاده از جینسینگ برای اسپرم:

برای بهبود کیفیت و کمیت اسپرم، روزانه 3.4 گرم جینسینگ مصرف کنید. اگر قصد استفاده از عصاره آن را دارید، 500 تا 1000 میلی گرم از این شیره را با یک لیوان آب میل کنید.

نحوه استفاده از جینسینگ برای مردان برای نعوظ

اضطراب و استرس برای زندگی جنسی مردان مضر است و با کاهش تستوسترون و افزایش سطح هورمون استرس، ویران می کند. همچنین بر سیگنال های مغز به آلت تناسلی تأثیر می گذارد و به دلیل محدودیت جریان خون به آلت تناسلی باعث اختلال نعوظ می شود.

به این دلایل، ریشه جینسینگ یک درمان موثر است. به مرد اجازه می دهد نعوظ را برای مدت طولانی تری حفظ کند:

 • کاهش استرس
 • با بهبود سلامت قلب و عروق، جریان خون به آلت تناسلی را افزایش دهید

روش استفاده از جینسینگ برای نعوظ به شرح زیر است:

مواد مورد نیاز:

 • یک قاشق چایخوری ریشه جینسینگ خشک
 • یک قاشق چایخوری زنجبیل خشک
 • زعفران خشک یک قاشق چایخوری
 • دو لیوان آب

روش آماده سازی:

 1. آب را در یک کتری بجوشانید
 2. ریشه جینسینگ، زعفران و زنجبیل را به آب در حال جوش اضافه کنید
 3. حرارت را کم کنید و بگذارید مواد به مدت 10 تا 15 دقیقه بجوشد تا آب آنها خارج شود.
 4. حرارت قوری را خاموش کنید و بگذارید 5 دقیقه بماند تا چای کمی خنک شود سپس صاف کنید و بنوشید.
 5. برای خوش طعم شدن چای می توانید مقداری عسل به آن اضافه کنید. بهترین زمان مصرف صبح یا عصر است.
همچنین بخوانید : نحوه استفاده از ماینوکسیدیل 5 درصد برای مو و ریش

نحوه استفاده از جینسینگ برای مردان مبتلا به انزال زودرس

یک مطالعه اورولوژی نشان می دهد که استفاده از خمیر جینسینگ و سایر مواد گیاهی روی آلت تناسلی یک ساعت قبل از مقاربت، انزال را به تاخیر می اندازد و رضایت را افزایش می دهد. اما برخی عوارض جانبی خفیف مانند احساس سوزش و درد وجود داشت.

نحوه استفاده از جینسینگ برای سفتی کمر

یکی از بهترین راه‌ها برای استفاده از جینسینگ برای سفتی کمر، ترکیب آن با گیاهانی مانند زنجبیل، دارچین و گیاهانی است که بهترین نتایج را در بهبود قدرت جنسی مردان و بهبود کیفیت اسپرم می‌دهند.

همچنین می توانید 1 تا 3 گرم ریشه خشک شده جینسینگ را به ساده ترین روش به آب در حال جوش اضافه کنید، سپس حرارت را کم کنید و اجازه دهید چای شما 20 تا 30 دقیقه دم بکشد. سپس از روی حرارت بردارید و وقتی خنک شد بخورید. مصرف یک تا دو فنجان از این چای در روز توصیه می شود.

مصرف روزانه جینسینگ

مناسب ترین دوز جینسینگ 900 میلی گرم در روز است. این مقدار عوارض جانبی ندارد. مقادیر بیشتر ممکن است عوارض جانبی مانند بی خوابی داشته باشد.

همچنین بخوانید : نحوه استفاده برای زنان برای از دست دادن شکم و پهلو

بهترین زمان مصرف قرص جینسینگ

اگر قصد خوردن قرص او را دارید؛ بهترین زمان مصرف قرص جینسینگ همراه با صبحانه و یک تا دو کپسول است.

آخرین کلمه

در این درخواست از آلامو به نحوه استفاده از جینسینگ برای آقایان اشاره کردیم. به نظر می رسد هر مردی که از اختلال عملکرد جنسی خفیف تا متوسط ​​رنج می برد و به دنبال یک درمان سنتی، طبیعی و نسبتاً ایمن برای این بیماری است، بهتر است از مکمل جینسینگ استفاده کند.

با این حال، اگر مردی علائم اختلال عملکرد جنسی را به طور منظم یا مداوم تجربه کرد، باید با پزشک عمومی خود برای معاینه تماس بگیرد. اختلال عملکرد جنسی می تواند بر کیفیت زندگی فرد تأثیر بگذارد و گاهی اوقات نشان دهنده یک بیماری زمینه ای جداگانه است.

مطالب مرتبط