نحوه از بین بردن ناخن های روییده در خانه با جوش شیرین، سرکه، الکل و آب جوش


برداشتن ناخن در خانه

کاشت ناخن عالی به نظر می رسد، اما پس از چند روز، زمانی که ناخن های طبیعی شما از زیر رشد می کنند، ناگهان شروع به عجیب و غریب شدن می کنند. به جای رفتن به سالن برای برداشتن کاشت از روی ناخن، خودتان این کار را با کمک این راهنما انجام دهید. با مراحل ساده و آسان می توانید کاشت ناخن خود را در خانه بدون آسیب رساندن به آن ها بردارید. بنابراین، بدون هیچ مقدمه ای، بیایید مستقیماً وارد شویم. به توضیح روش ها ادامه دهید برداشتن ناخن در خانه ما پرداخت خواهیم کرد.

روش های مختلف کندن و کندن کاشت ناخن در خانه

ناخن کاشته شده را با آب جوش بردارید

برخی از افراد بیش از حد حساس هستند و نمی توانند با مواد شیمیایی ناخن های اکریلیک را حذف کنند. اگر شما هم از آن دسته افراد هستید، نگران نباشید – می توانید ناخن های اکریلیک خود را در خانه با یک ماده ساده مانند آب گرم پاک کنید. در اینجا نحوه پاک کردن ناخن های ژل اکریلیک در خانه با آب گرم آورده شده است:

  • لایه بالایی را با استفاده از سوهان ناخن بردارید.
  • اگر قصد دارید طول ناخن های خود را کوتاه کنید، آنها را کوتاه کنید.
  • انگشت خود را در آب داغ قرار دهید، اما مطمئن شوید که داغ نیست، اما آنقدر داغ است که انگشتتان را در آن بچسبانید.
  • حداقل 20 دقیقه آن را نگه دارید.
  • وقتی اکریلیک ذوب شد، آن را با یک چوب نارنجی خراش دهید.
  • اکریلیک اضافی را با استفاده از سوهان ناخن از روی ناخن جدا کنید.
  • ناخن ها را صاف کنید.
  • دست های خود را بشویید و مقداری مرطوب کننده بزنید.
همچنین بخوانید : طراحی ناخن تابستانی ساده، رنگارنگ و پاستلی، شیک و ظریف

کاشت ناخن را با استون بردارید

اگر در نزدیکی خود سالن زیبایی ندارید، می توانید از این روش برای برداشتن کاشت ناخن استفاده کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که کاشت ناخن را تا حد امکان کوتاه کنید. سپس انتهای آن را با یک چوب یا نوک تیز موچین بلند کنید. حالا یک کاسه بردارید و داخل آن استون یا لاک پاک کن بریزید. همچنین مقداری آب گرم به آن اضافه کنید. حالا ناخن ها را حداقل 20 دقیقه در لاک پاک کن خیس کنید. هنگامی که ناخن شل شد، آن را به آرامی با موچین بیرون بکشید.

چیدن ناخن با جوش شیرین

همچنین می توانید از روش جوش شیرین برای پاک کردن مواد کاشت از روی ناخن خود استفاده کنید. ابتدا سعی کنید مواد کاشت را با استفاده از موچین با نوک تیز حدس بزنید. سپس می توانید انگشتان خود را در یک کاسه نوشابه قرار دهید و پس از مدتی که مواد کاشت نرم شد، با استفاده از موچین یا ابزار نوک گرد، مواد کاشت را از روی ناخن های خود جدا کنید، این روش یکی از راه های آسان و راحت است. برای برداشتن مواد کاشت از ناخن. به همین دلیل است که می توانید جوش شیرین را نیز برای برداشتن کاشت ناخن امتحان کنید.

جدا کردن ناخن کاشته شده با فویل

اگر می خواهید مواد کاشت روی ناخن های خود را با استفاده از فویل پاک کنید، باید بگوییم که روش درستی را انتخاب کرده اید. استفاده از روش چسباندن فویل ناخن به شما کمک می کند تا مواد کاشت شده روی ناخن های خود را به راحتی در خانه پاک کنید. بنابراین ابتدا گلوله های پنبه را به صورت گلوله درآورید، سپس هر کدام را در خاکستر فرو کنید. سپس هر تکه پنبه آغشته به آستون را روی ناخن های خود قرار دهید. بعد از آن به کمک فویل های بریده شده می توانید انگشتان خود را که روی آن پنبه آغشته به آستون گذاشته اید ببندید. پس از مدتی می توانید مواد کاشته شده را با استفاده از ابزاری با لبه گرد مانند چاقوی سنباده از روی ناخن جدا کنید. زیرا با قرار دادن پنبه آغشته به آستون روی ناخن و بستن آن با فویل، مواد روی ایمپلنت نرم شده و قابل جدا شدن است. احتمالاً از همین روش در بسیاری از سالن های زیبایی برای برداشتن ناخن های کاشته شده استفاده می شود.

همچنین بخوانید : غسل جبیره برای کاشت ناخن

برداشتن ناخن با الکل

الکل یکی از موادی است که می تواند به نرم شدن مواد سخت روی ناخن کمک کند. برای استفاده از این روش، ابتدا باید لبه های خارجی مواد کاشت را با استفاده از موچین های تیز روی ناخن های خود بلند کنید، سپس سواب های پنبه ای آغشته به الکل را روی انگشتان خود قرار دهید. سپس می توانید آن ها را با موچین بلند کرده و با نرم شدن مواد کاشت به تدریج از روی ناخن های خود جدا کنید.

ناخن کاشت را با نخ دندان بردارید

اگر ناخن های شما در حال رشد هستند، می توانید از نخ دندان برای جدا کردن آنها استفاده کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که کوتیکول های خود را با چوب باز کنید و یک ورودی آرام ایجاد کنید. سپس نخ را از ورودی وارد کرده و با اره حرکت دهید. این کار را تا زمانی که کاشت ناخن از بین برود ادامه دهید. برای این روش به شریکی نیاز دارید که بتواند نخ دندان بکشد.

همچنین بخوانید : درمان های خانگی سیاه شدن ناخن های ناشی از ضربه

ناخن های روییده شده را با سرکه پاک کنید

سرکه نیز یکی از موادی است که به دلیل اسیدی بودن می تواند مواد کاشت را نرم کرده و از روی ناخن خارج کند. بنابراین اگر می خواهید مواد کاشته شده روی ناخن های خود را در خانه بردارید، می توانید از روش سرکه استفاده کنید. برای استفاده از این روش می توانید ابتدا ناخن های خود را با استفاده از پنبه آغشته به سرکه و فویل شروع کنید و یا با قرار دادن انگشتان خود در ظرف سرکه و پس از نرم شدن مواد کاشت روی ناخن، از ابزار مانیکور استفاده کنید. آن را از ناخن با لبه گرد. توجه داشته باشید که قبل از انجام تمام این کارها باید ابتدا از سوهان زدن ناخن ها شروع کنید.

مطالب مرتبط