معنی قلب بنفش در چت و اینستاگرام


در این مقاله به توضیح آلمتو می پردازیم معنی قلب بنفش در چت و برای پرداخت در اینستاگرام. اگر می خواهید بدانید دل بنفش معنای بدی دارد یا نه، تا انتها با ما همراه باشید.

معنی قلب ارغوانی در چت و اینستاگرام 💜

ایموجی قلب بنفش معمولا معانی مختلفی را نشان می دهد. اما شکلک قلب بنفش وقتی توسط انسان دریافت می شود دقیقاً چیست؟ شکلک قلب بنفش اغلب می تواند نشان دهنده شفقت و همدردی باشد. برای اینکه بفهمید منظور از قلب بنفش چیست و از نگرانی ارسال نادرست آن خلاص شوید، این مطلب از آلامتو درباره معنای قلب بنفش در چت و اینستاگرام را تا انتها دنبال کنید.

همچنین بخوانید: نام آی دی اینستا خاص و باحال، شیک و عاشقانه

معنی قلب بنفش در چت چیست؟

ایموجی قلب بنفش نشان دهنده احساس عشق و حمایت است. این نماد احساسات مختلف مانند عشق، حمایت، احترام و شفقت است. هیچ ایموجی وجود ندارد که عشق را بهتر از یک قلب توصیف کند. گاهی تنها چیزی که به آن نیاز داری قلبی است تا نشان دهد که یک نفر را بدون توجه به رنگش چقدر دوست داری.

می توان از آن در هنگام ارسال پیام به دوست، معشوق و همچنین عضو خانواده برای نشان دادن احترام و عشق استفاده کرد. تعداد قلب های بنفش که استفاده می کنید می تواند میزان عشق شما را تعیین کند. قلب های بنفش نشانه ای از طرف دوستان یا عاشقان از عشق، حمایت، شفقت و همدلی آنها با شماست. قلب بنفش لزوماً به این معنی نیست که شما در منطقه دوستی هستید، اما اغلب به معنای عشق یا جاذبه قوی نیست.

بسیاری از پسرها به جای ایموجی قرمز، یک شکلک قلب بنفش می فرستند تا گیرنده فکر نکند که علاقه ای عاشقانه یا جنسی به آنها دارد. همچنین به طور منظم توسط خانواده و دوستان استفاده می شود. گاهی اوقات یک قلب بنفش یک گزینه مطمئن برای پسرها است تا نشان دهند که از شما حمایت می کنند، حتی شما را به عنوان یک دوست دوست دارند، بدون اینکه به شما اطلاع دهند که واقعا چقدر شما را دوست دارند.

همچنین بخوانید: نحوه تغییر رمز اینستا (در آیفون و اندروید)

آیا قلب بنفش معنای بدی دارد؟

برخلاف تصور برخی افراد، قلب بنفش معنایی ندارد و معمولاً به عشق و همدلی اشاره دارد. در اینجا برخی از رایج ترین معانی پشت ایموجی قلب بنفش آورده شده است:

1. قلب ارغوانی به معنی در چت: نشانه عشق است

اولین معنی پشت شکلک های قلبی با هر رنگی یک کلمه است: عشق. این بدان معنا نیست که باید عشق عاشقانه باشد، زیرا این شکلک‌ها اغلب توسط دوستان افلاطونی و همچنین در پیام‌های چت گروهی خانوادگی ارسال می‌شوند. ایموجی قلب بنفش لحنی شیرین را منتقل می کند و آن را به انتخابی عالی برای نشان دادن عشق شما تبدیل می کند.

2. معنی قلب بنفش در چت و اینستاگرام: او از شما حمایت می کند

شکلک قلب بنفش با ایده حمایت همراه است. اگر در حال گذراندن چیزی هستید یا فقط یک روز بد را سپری می‌کنید و پسرتان آن را می‌داند، از اینکه یک قلب بنفش در صندوق پستی خود بیاورید تعجب نکنید.

3. معنی قلب ارغوانی در چت: نشانه تحسین اوست

وقتی از یک پسر یک ایموجی قلب بنفش می گیرید، همیشه یک موقعیت عاشقانه نیست. گاهی اوقات این فقط نشانه تحسین او از شماست. سطح رابطه یا دوستی شما با آن شخص واقعاً مهم نیست زیرا ایموجی ها در یک زمینه غیرجنسی ارسال می شوند. بیشتر اوقات، وقتی کسی برای شما دو قلب می فرستد، به همین صورت عمل می کند. این بیشتر نشانه تحسین است تا عشق.

4. معنی قلب بنفش در چت اینستاگرام: ارتباطات شما را نشان می دهد

وقتی قلب هایی که در پیام های پسران دریافت می کنید بنفش است، حتی از طرف دوست پسر یا شوهرتان، این به احتمال زیاد نشانه رابطه شماست. چه با هم در یک سازمان خدمت کرده باشید، چه با هم به مدرسه رفته باشید یا در یک رابطه عاشقانه باشید، شکلک قلب بنفش اغلب نشان دهنده پیوندهای نزدیک شماست.

5. معنی قلب بنفش در چت: پیشنهاد جنسی

یکی دیگر از معنای کمتر رایج قلب بنفش این است که فرستنده به شما پیشنهاد رابطه جنسی می دهد، به خصوص اگر مرد باشد. بنابراین دفعه بعد که شخصی برای شما ایموجی قلب بنفش می‌فرستد، به خاطر داشته باشید که با چه نوع فردی سر و کار دارید و ایموجی او ممکن است برای او چه معنایی داشته باشد.

همچنین بخوانید: معنی ایموجی های قلب، دست، صورت و بی ادب در واتس اپ و اینستاگرام

آخرین کلمه

در این مطلب به معنی قلب بنفش در چت و اینستا اشاره کرده ایم. به طور کلی، ایموجی قلب بنفش معمولاً به معنای “عشق” است، درست مانند قلب قرمز. مثلا قلب بنفش معمولا معنای خاصی ندارد و فقط برای تنوع استفاده می شود.

مطالب مرتبط