معرفی فیلم جنگ داخلی با بازی کریستن دانست + تریلر


فیلم تازه اومده جنگ داخلی جنگ داخلی به کارگردانی الکس گارلند کارگردان انگلیسی با تمرکز بر درگیری های سیاسی در آمریکا به یکی از پرفروش ترین فیلم های سال تبدیل شد. این مهیج نگرانی لیبرال ها در مورد شکاف های موجود در سیاست آمریکا را به تصویر می کشد.

گارلند با اجتناب از احزاب مخالف معمول، ایالت های کالیفرنیا و تگزاس را با هم به عنوان متحدان علیه رئیس جمهور دیکتاتوری یک حزب ناشناخته معرفی کرد که برای سومین دوره ریاست جمهوری انتخاب شده بود.

اما منظره ای از ایالات متحده که توسط شبه نظامیان مسلح ویران شده بود و یک جنگ ویرانگر، چهار برابر بیشتر از محافظه کاران، لیبرال ها را به سالن های سینما کشاند.

فیلم جنگ داخلی این فیلم با بازی کرستن دانست در اولین آخر هفته اکرانش 25.7 میلیون دلار فروخت. این فیلم در اولین سالگرد اکرانش است جنگ داخلی آمریکا آزاد شد و از سوی برخی منتقدان به دلیل همزمانی با یکی از پرتنش ترین سال های انتخابات در تاریخ آمریکا مورد انتقاد قرار گرفت.

یک تحلیلگر رسانه‌ای می‌گوید: «عنوان این فیلم به تنهایی کافی است تا در سالی که بحث‌های سیاسی مطرح است، آن را پر سر و صدا کند. آیا آنها نمی توانستند تاریخ انتشار بهتری را انتخاب کنند؟”

در این فیلم کریستن دانست، واگنر مورا و کیلی اسپینی به عنوان روزنامه نگاران خط مقدم در روزهای پایانی بازی حضور دارند. جنگ داخلی همانطور که ارتش های رقیب به واشنگتن دی سی نزدیک می شوند، نقش ایفا می کنند.

گارلند در این باره می گوید: هدف ساخت فیلمی جذاب و جذاب است و محصول چنین فیلمی دیالوگ خواهد بود.

علیرغم تلاش های گارلند، به نظر می رسد این گفتگو بیشتر در یک طرف شکاف سیاسی شنیده شده است. نظرسنجی Comscore نشان داد که 19٪ از بینندگان به عنوان دموکرات و تنها 6٪ به عنوان جمهوری خواه شناخته می شوند. علاوه بر این، 22 درصد خود را لیبرال و 5 درصد محافظه کار می دانند.

گارلند، که همچنین ذهن خلاق فیلم هایی مانند Ex Machina و Annihilation بود، حمله 6 ژانویه به ساختمان کنگره را “شرم آور” خواند. اما بسیاری از ناظران معتقدند تلاش او برای حفظ مرز بین جوامع قطبی شده آمریکا شکست خورده است.

این در طول فیلم است جنگ داخلی در شهرهای لیبرال مانند لس آنجلس، سان فرانسیسکو، واشنگتن، دی سی، فینیکس، آستین و سن دیگو، پرفروش است، اما در شهرهای کوچکتر در ایالت های محافظه کار، از جمله ال پاسو، ویکو در تگزاس، اوکلاهاما سیتی، آلبوکرکی در نیومکزیکو. و شارلوتزویل در ویرجینیا.

این فیلم با بودجه 50 میلیون دلاری پرهزینه ترین فیلم A24 است و در 3838 سینما در آمریکا و کانادا اکران خواهد شد.

مطالب مرتبط