مس کرمان به استقلال گل زد!


13333520


28 جولای 1402 – 10:34 ب.ظ

مس کرمان در دیداری دوستانه با 5 گل امیدهای استقلال را شکست داد.


ورزش سه: مس کرمان در دیداری دوستانه با 5 گل امیدهای استقلال را شکست داد.

مس کرمان که برای برگزاری اردوی تدارکاتی راهی تهران شده بود در اولین دیدار تدارکاتی خود در این اردو به مصاف امیدهای استقلال رفت و در نهایت توانست با پنج گل حریف خود را شکست دهد.

این دیدار در دو زمان 45 دقیقه ای برگزار شد و در نیمه اول امین رضایی، میلاد خدای، علی تهامی، ابوالفضل علایی، پوریا غلامی، محمدصالح محمدی، عارف زینلی، ایمان رازانی، هشایار زبرجد، امیرحسین یحیی زاده حضور داشتند. و علی وزیری پناه به میدان آمد و با تک گل یحی زاده از روی پنالتی موفق شد پیروز شود.

محمود محمودی نیا سرمربی مس در نیمه دوم ترکیب تیمش را تغییر داد و دانیال اسلامی (حسین شهریاری)، میتبی لطفیان، امیرحسین زنگی آبادی، امیرحسین بهزادی، رضا نبی زاده، محمد صبوری، مهران امیری، محمدامین. کاویانی معین قربانی ابوالفضل نظری سعید حسین پور را به زمین فرستاد.

با شروع نیمه دوم تیم امید استقلال از روی نقطه پنالتی موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند اما سعید حسین پور (دو گل)، امیرحسین یاحی زاده، امیرحسین زنگی آبادی و معین قربانی بازیکنانی بودند که موفق به گلزنی شدند. نیمه دوم در پایان شاگردان محمودینیا با نتیجه پنج بر یک برابر امیدهای استقلال پیروز شدند.

این دیدار در حالی برگزار شد که استقلال امیدوار است به عنوان مدافع عنوان قهرمانی وارد رقابت های فصل آینده شود و مس کرمان نیز پس از سقوط به لیگ دسته اول به عنوان یکی از مدعیان جدی صعود وارد این رقابت ها خواهد شد.


مطالب مرتبط