متولدین کدام ماه عاشق ترند؟ با این طالع ببینی ببین چقدر احساساتی هستی


افراد متولدین ماه های فروردین، تیر، مرداد، مهر و اسفند نسبت به سایر ماه ها عاشق تر می باشند. این افراد با توجه به ماه تولدشان، زودتر از ماه‌های دیگر عاشق می‌شوند و دل به عشق می‌بندند و علاقه‌شان به شریک زندگی بسیار عمیق و طولانی‌مدت است.

البته توجه داشته باشید که این مطلب بر اساس باورها و اعتقادات فرهنگی و مردمی است که برخی افراد ممکن است به آنها اعتقاد داشته باشند و ممکن است برای برخی افراد بیشتر جنبه‌ای سرگرمی و تفریح داشته باشد. در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

۱. متولدین فروردین
متولدین فروردین به عشق طولانی و عمیق اعتقاد دارند و از ته دل عاشق می شوند. متولدین فرودین خیلی زود عاشق می شوند و عشقشان را با هیچ چیز دیگری عوض نمی کنند. آنها کاملا بی ریا و بدون غرور هستند و هر کاری که لازم است برای عشق خود انجام می دهند.

۲. متولدین تیر
تیر ماهی ها بسیار احساساتی و آرام هستند و خیلی سریع عاشق می شوند و مشکلی برای ابراز عشق خود به طرف مقابل ندارند. اگر شخصی وارد زندگی یک تیر ماهی شود و او را آنطور که هست دوست داشته باشد به همه چیز می رسد. متولدین تیرماه در عشق بسیار وفادار هستند و در رابطه برای فرد مقابل محیطی آرام و جذاب را فراهم می کنند.

۳. متولدین مرداد
متولدین مرداد ماه بسیار مهربان و دلسوز، احساساتی و رمانتیک هستند. افراد این ماه به شدت عاشق ‌پیشه هستند و هرگز بدون عشق قادر به ادامه زندگی نیستند. متولدین مرداد ماه در رابطه عاشقانه شور و اشتیاق زیادی دارند و دوست دارند اعتماد به نفس زیادی به شریک زندگی خود بدهند. همچنین آن ها به راحتی احساسات خود را بروز می دهند.

۴. متولدین مهر
متولدین مهر شدیدا احساساتی هستند و زیباترین گفتگوها و پرشورترین نگاه های عاشقانه را فقط می توان از آن ها دریافت کرد. افراد متولد این ماه در روابط عاشقانه خود بسیار ماهرانه رفتار می کنند و بیشتر زندگی آن ها پر از ماجراهای عاشقانه است. البته مهر ماهی ها زود عاشق می شوند و زود تصمیم گیری می کنند و احتمال اشتباه و شکست عشقی در آن‌ ها زیاد است.

۵. متولدین اسفند
اسفند‌ ماهی‌ ها از جمله افرادی هستند که خیلی زود عاشق می شوند و به همین دلیل زیاد دچار دل شکستگی می شوند. آن ها در رابطه خیلی منحصر به فرد هستند و به هیچ وجه شما را ناراحت نمی کنند، در واقع خوشحالی شریک عاطفی شان خیلی برایشان مهم است. عشق اسفندی ها خیلی مرموز است و اگر به شما دل ببندند واقعا خوشبخت هستید.

۶. متولدین اردیبهشت
متولدین اردیبهشت به آرامی عاشق می شوند و فقط افراد قوی و مستقل می توانند آن ها را جذب خود کنند. اردیبهشتی ها قرار آشنایی را سرسری نمی گیرند و برای به دست آوردن آن ها باید خیلی تلاش کنید. با وجود اینکه مدتی طول می کشد تا یک اردیبهشتی عاشق شود، ولی به مدت طولانی نیز عاشق می مانند.

۷. متولدین دی
دی ماهی‌ ها بسیار محتاط هستند و به تدریج عاشق یک شخص می‌ شوند. اگر کسی بخواهد قلب یک دی ماهی را به دست آورد، باید بتواند کاری کند که او به خواسته‌اش برسد. این ویژگی بسیار ارزشمند است زیرا بسیاری از مردم نمی دانند چگونه نیازهای خود را تعریف کنند. دی ماهی ها افراد انعطاف پذیری نیستند و رابطه عاشقانه با آن ها خیلی خاص است.

۸. متولدین آبان
اعتماد و عشق برای افراد آبان ماهی زمان بر است، زیرا آن ها به احساسات مردم شک دارند. آبان ماهی تا وقتی مطمئن نشوند که یک شخص چقدر ویژه و خاص است، آن را به زندگی خود راه نمی دهند. همچنین آن ها به عشق ابدی اعتقاد دارند و تا آخر عمر به شریک زندگی خود وفادار می مانند.

۹. متولدین خرداد
زمان زیادی طول می کشد تا یک مردادی عاشق شود. آن ها افراد اجتماعی هستند و دوست دارند با افراد جدیدی ملاقات کنند. برای اینکه یک خردادی به عاشق شدن علاقمند شود، باید از نظر ذهنی تحریک شود. در واقع آن ها جذب هوش، شوخی طبعی و سرخوشی طرف مقابلشان می شوند. همچنین آن ها فن بیان خوبی دارند و به خوبی یک شخص را متقاعد می کنند.

۱۰. متولدین آذر
آذر ماهی نیز از جمله افرادی هستند که خیلی دیر عاشق یک شخص می شوند. برای آن ها تیپ و ظاهر، اخلاق خوب، احساساتی و خوش قلب بودن خیلی مهم است. آذرماهی ها در زندگی خود ریسک های زیادی می کنند. همچنین آن ها خیلی وفادارند و تا آخر خط همیشه کنار شما هستند و به هیچ وجه دست شما را رها نمی کنند.

۱۱. متولدین بهمن
بهمن ماهی‌ ها نیز بسیار آهسته و تدریجی عاشق می‌ شوند. عشق متولدین بهمن واقعی و ساده است. مهم تر از همه، شما می توانید نشانه عشق را در اعمال آنها ببینید. آن ها خیلی زود از یک رابطه عاشقانه خسته می شوند و از شریک عاطفی خود جدا می شوند. در واقع اگر با اخلاقیات آن ها کنار بیاید زندگی آرام و جذابی خواهید داشت.

۱۲. متولدین شهریور
شهریوری ها اصلا عجله ای در عاشق شدن ندارند. در واقع آن ها بیشتر روی کار متمرکز هستند و کمتر به عشق و قرارهای عاشقانه علاقه دارند. برای به دست آوردن دل یک شهریوری، تلاش تدریجی و طبیعی خیلی مهم است و اگر قبل از آمادگی به سمت یک رابطه هل داده شوند فورا آن را پس خواهند زد. افراد متولد این ماه کمی مغرور هستند اما وقتی دلشان را به دست بیاورید همه چیزشان را برای شما می دهند.

اگر این مقاله توجه تان را جلب کرده است حتما آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. همچنین حتما از بخش نظرات دیدگاه‌تان را با ما به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط