ماجرای دستگیری یک رئیس شرکت فراورده‌های نفتی۱۳۳۷۶۳۹
دادستان عمومی و انقلاب جیرفت گفت: رییس شرکت پخش فراورده‌های نفتی این شهرستان به اتهام تضییع اموال دولتی و بیت المال، گزارش خلاف واقع و ترک فعل منتهی به اخلال در تامین مایحتاج عمومی مردم، تحت تعقیب قضایی قرار گرفت و عصر امروز بازداشت شد.


ایرنا: دادستان عمومی و انقلاب جیرفت گفت: رئیس شرکت پخش فراورده‌های نفتی این شهرستان به اتهام تضییع اموال دولتی و بیت المال، گزارش خلاف واقع و ترک فعل منتهی به اخلال در تامین مایحتاج عمومی مردم، تحت تعقیب قضایی قرار گرفت و عصر امروز بازداشت شد.

 

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دادگستری استان کرمان، افشین صالحی نژاد از عزم جدی دستگاه قضایی در برخورد با افراد متخلف و تضییع کنندگان حقوق عمومی خبر داد.

وی ادامه داد: در این رابطه پیروی نیابت قضایی از دادستانی مرکز استان کرمان، پرونده ای در شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب تشکیل شده و تحقیقات تکمیلی در حال انجام است

این مقام قضایی اعلام کرد: باتوجه به اینکه موضوع در صلاحیت رسیدگی در دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان است با تکمیل تحقیقات، پرونده به منظور رسیدگی نهایی به دادسرای مرکز استان کرمان ارسال خواهد شد.سوء مدیریت مدیران مربوطه طی چند روز گذشته موجب سردرگمی و نارضایتی مردم و ایجاد صفوف طولانی در پمپ‌های بنزین، گازوئیل و سیلندر گاز شده است.

 


مطالب مرتبط