لغو محدودیت‌های کرونایی برای گردشگران ✔️ مجله سفربازی


شرط سفر هوایی گردشگران خارجی به ایران برای داشتن کارت واکسن، اگر تاکنون کم و بیش وجود داشت؛ اکنون به صورت رسمی برداشته شد.
به گزارش سفربازی، به نقل از مهر، در اطلاعیه رئیس رویه‌ها و مقررات فروش مسافر هواپیمایی اعلام شده که تمام محدودیت‌های کرونایی مسافران ورودی به ایران لغو شد.
در این اطلاعیه آمده، تمام محدودیت‌های مرتبط با همه‌گیری کووید ۱۹ برای پذیرش مسافران ورودی در پروازهای بین‌المللی به ایران لغو شده و مسافران می‌توانند با مجوزهای معتبر مانند گذشته به کشور سفر کنند.
پیش از این وزیر بهداشت در اردیبهشت ماه امسال گفته بود؛ با پایان وضعیت اضطراری پاندمی کرونا در جهان، مسافران خارجی برای ورود به کشور نیاز به کارت واکسن ندارند.
بهرام عین اللهی در عین حال تاکید کرد: اما این اقدامات در واقع مقدمه است و با توجه به اینکه کرونا همچنان در دنیا فعال است، هنوز پایان این بیماری اعلام نشده است.
گفتنی است، ایران مانند خیلی از کشورهای دیگر پس از همه‌گیری کرونا محدودیت‌هایی را برای ورود گردشگران گذاشت که یکی از این محدودیت‌ها داشتن کارت واکسن و تزریق حداقل دو دوز واکسن بوده است. اما با فروکش کردن شیوع این بیماری سخت‌گیری برای این موضوع هم کمتر شد.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵

از مجموع ۱ رای

مطالب مرتبط