به گزارش نبض بورس، به صورت روزانه نبض بورس وضعیت بازار‌های موازی بورس (بیت کوین، سکه، طلا و نفت) را بررسی خواهد کرد و ضمن مرور روند هفتگی قیمت ها، به پیش بینی بازار‌ها در روز‌های آینده خواهد پرداخت. 

قیمت سکه        

قیمت سکه امامی امروز در محدوده‌ی ۲۸,۶۴۹,۰۰۰ تومان معامله شد و نسبت به روز گذشته معاملاتی ۰.۵۳ درصد کاهش داشته است. 

امروز حباب تمام سکه‌ها قرمز و کاهشی بود بطوری که در زمان نوشتن این گزارش حباب سکه امامی با ۵۹ هزار تومان کاهش به ۵ میلیون و ۲۷۴ هزار تومان و حباب سکه بهار آزادی با ۳ هزار تومان کاهش به یک میلیون و ۹۴۴ هزار تومان رسید. حباب نیم سکه و ربع سکه و سکه گرمی به ترتیب ۳ میلیون ۳۶۶ هزار تومان و ۴ میلیون و ۲۰۵ هزار تومان و در نهایت ۲ میلیون و ۸۱۸ هزار تومان رسیدند.

قیمت طلا 

قیمت طلای ۱۸ عیار امروز در محدوده‌ی ۲،۴۰۱,۹۰۰ تومان معامله شد و نسبت به روز گذشته معاملاتی ۱.۰۹ درصد کاهش داشته است. 

طبق بررسی‌ها افراد فوق ثروتمند به افرادی گفته می‌شود که ارزش دارایی آن‌ها بیش از ۳۰ میلیون دلار است و برآورد شده است که این افراد تنها ۲ درصد از ثروت خود را به طلا و ۱ درصد را به رمزارز‌ها اختصاص داده‌اند.
از طرفی افراد فوق ثروتمند ۳۲ درصد از ثروت خود را به املاک مسکونی و ۱۸ درصد دارایی خود را نیز به سهام، ۱۴ درصد را به املاک تجاری، ۱۲ درصد را به اوراق قرضه تخصیص می‌دهند.

قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین امروز در محدوده‌ی ۳۷۲۱۳ دلار معامله شد و نسبت به روز گذشته معاملاتی ۱.۹۸ درصد افزایش داشته است.

اگر قیمت بیت کوین از قیمت مقاومتی حساس و تعیین کننده ۳۷۳۵۰ دلار عبور کند ممکن است به قیمت‌های ۳۷۸۰۰ دلار و ۳۸۰۰۰ دلار برسد البته مقاومت بعدی می‌تواند قیمت ۳۹۲۰۰ دلار است که با عبور از آن، ۴۰۰۰۰ دلار و سپس ۴۲۰۰۰ دلار قابل مشاهده خواهد بود.

اگر بیت کوین نتواند از محدوده مقاومت ۳۷۳۵۰ دلاری عبور کند، ممکن است موج ریزشی دیگری را آغاز کند. نزدیک‌ترین سطح حمایت در محدوده ۳۷۰۰۰ دلار است. حمایت اصلی بعدی ۳۶۷۰۰ دلار است. اگر قیمت تا زیر ۳۶۷۰۰ دلار کاهش یابد، قیمت میتواند در مدت زمان کوتاهی تا حمایت ۳۵۹۵۰ دلار کاهش یابد حمایت بعدی می‌تواند ۳۵۵۰۰ دلار باشد.

قیمت نفت

قیمت نفت امروز در محدوده‌ی ۸۲.۱۵ دلار معامله شد و نسبت به روز گذشته معاملاتی ۱.۸۶ درصد افزایش داشته است.

وزیر انرژی امارات: هیچ تاثیر کوتاه مدتی بر نفت به علت درگیری‌های فعلی وجود ندارد. | دیدگاه بنیادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *