قتل هولناک شوهر بر اثر اختلاف خانوادگی


13306600


20 جولای 1402 – 10:13 ب.ظ

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر از دستگیری مردی که به دلیل اختلافات خانوادگی همسرش را کشت.


ایسنا: فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر از دستگیری مردی که به دلیل اختلافات خانوادگی همسرش را کشته بود، خبر داد.

سرهنگ محمدرضا علیزاده در این باره گفت: ۲۴ تیرماه امسال با تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰، یک فقره قتل در شهرستان اسلامشهر به پلیس اطلاع داده شد. در ادامه با حضور پلیس در محل جنایت مشخص شد زن 27 ساله ای با ضربات چاقو کشته شده است.

وی با بیان اینکه برای شناسایی و دستگیری قاتل هماهنگی با مراجع قضایی انجام شده است، گفت: در تحقیقات و بررسی های اولیه پلیس مشخص شد که همسر مقتول به دلیل اختلافات خانوادگی با وی درگیر شده و خود ماهه همسر و چهار فرزندش را کشته است. . با دریافت این اطلاعات، ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی به سرنخ هایی از حضور متهم در سطح شهر تهران دست یافتند و با هماهنگی پلیس راه آهن و بررسی تصاویر دوربین های مداربسته، متهم را قبل از خروج متهم دستگیر کردند. کشور و او را به کلانتری منتقل کردند.

علیزاده با اشاره به بازجویی از متهم گفت: این مرد در بازجویی ها اعتراف کرد که به دلیل اختلافات خانوادگی همسرش را کشته است. در ادامه پرونده ای برای این فرد تشکیل و به همراه پرونده برای ادامه سیر مراحل کیفری به دادسرا ارسال شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر با اشاره به این موضوع گفت: متاسفانه درگیری های ساده و به دلیل تعصبات نابجا، خانواده های زیادی را در ماتم و بسیاری از افراد را به دلیل عدم کنترل صحیح بر رفتار خود در زندان قرار داده است. با سلاح سرد و برای متهم جز پشیمانی و زندان و انتظار قصاص چیزی به همراه ندارد.


مطالب مرتبط