فقط 3 نفر از هر 10 نفر می توانند 3 تفاوت بین دو تصویر را در 9 ثانیه پیدا کنند! + جواب بده


آیا برای آزمایش مهارت های مشاهده خود آماده اید؟ در این نقطه بازی تفاوت، دو تصویر مشابه در کنار هم ارائه می‌شوند و چالش شناسایی تمام تفاوت‌های بین آنها در مدت زمان محدود است. این بازی بین کودکان و بزرگسالان محبوب است و می توان آن را به تنهایی یا به صورت گروهی برای بهبود سرعت ذهنی و عملکرد کلی مغز انجام داد. هوش و مهارت های مشاهده خود را با این چالش آزمایش کنید! اماده ای؟

آیا می توانید 3 تفاوت را در حداکثر 9 ثانیه تشخیص دهید؟

به تصویر بالا از دو خرگوش در حال برش کاغذ در کنار یکدیگر نگاه کنید. چالش شما این است که 3 تفاوت بین تصاویر را در 9 ثانیه پیدا کنید. برای دستیابی به این مهم، تمرکز بر روی تصاویر و شناسایی تفاوت ها مهم است. برخی از آنها به راحتی قابل تشخیص هستند و برخی دیگر به زمان بیشتری نیاز دارند.

آیا تمام تفاوت ها را متوجه شدید؟

با دقت به تصویر نگاه کنید و هر چیزی را که می بینید بنویسید. زمان میگذرد! کسانی که مهارت های مشاهده خوب دارند می توانند همه تفاوت ها را در زمان مناسب تشخیص دهند.

این فعالیت تفکر انتقادی را تحریک می کند که برای بهبود مهارت های شناختی مفید است و تمرین بسیار خوبی برای مغز است. همچنین می تواند به حفظ و افزایش هوشیاری ذهنی کلی کمک کند، و آن را راهی عالی برای حفظ سلامت مغز و جلوگیری از زوال شناختی می کند.

بنابراین، آیا کنجکاو هستید که تفاوت بین این دو تصویر را بدانید؟ راه حل زیر را ببینید تا متوجه شوید.

پاسخ: 3 تفاوت بین دو تصویر را پیدا کنید

دو تصویر تفاوت ها را نشان می دهد: اندازه پاک کن، موقعیت خط کش و گوش. پاسخ ها را در یک تصویر بیابید:

اگر این بازی تفاوت نقطه ای را دوست داشتید، لطفاً آن را در رسانه های اجتماعی با دوستان، خانواده و همکاران خود به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط