غذای سگ و گربه رویال کنین + کیف گربه


طی چند سال گذشته غذای سگ و گربه رویال کنین توانسته یکی از بزرگترین نگرانی های صاحبان حیوانات خانگی را پوشش دهد. زیرا غذای سگ و گربه رویال کانین دارای مواد مغذی بسیاری است که سلامت جسمانی حیوانات خانگی را به طور کامل پوشش می دهد. علاوه بر این، شرکت رویال کنین شروع به تولید انواع غذا برای حیوانات با خواص درمانی و درمانی کرد و به این ترتیب گام بزرگی برای سلامت و پیشگیری از بیماری های حیوانات خانگی برداشت.

غذای سگ سلطنتی

غذای سگ سلطنتی یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین برندها در تولید غذای حیوانات خانگی می باشد. در واقع غذای سگ رویال کانین به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود توانسته بقیه مسابقات را شکست دهد. مهمترین ویژگی های غذای سگ رویال کنین عبارتند از:

کیفیت بالا

اولین ویژگی غذای سگ رویال کنین کیفیت محصولات این شرکت می باشد. شرکت رویال کنین در تولیدات خود از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه استفاده می کند که باعث افزایش کیفیت محصولات این شرکت شده است.

با در نظر گرفتن فاکتور سن سگ ها

دومین ویژگی غذای سگ رویال کانین این است که در تولید محصولات به سن سگ ها نیز توجه می شود. برای مثال غذای توله سگ رویال کانین با غذای سگ بالغ متفاوت است.

با توجه به نژاد سگ ها

سومین ویژگی مثبت غذای سگ رویال کنین توجه به نژاد سگ است. از آنجایی که سگ ها دارای نژادهای مختلفی هستند و همه نژادهای سگ نیاز به یک نوع غذا ندارند، شرکت رویال کنین در محصولات خود به این موضوع پرداخته و برای هر نژاد سگ غذای مناسب و جداگانه ای تهیه و تولید کرده است.

غذای سلطنتی گربه

در سال های گذشته، غذای سلطنتی گربه در میان دیگر غذای گربه های موجود در بازار، به لطف برخی ویژگی های منحصر به فرد، توانسته نام خوبی را در ذهن صاحبان گربه های خانگی به جای بگذارد. برخی از مهم ترین ویژگی های غذای گربه رویال کنین عبارتند از:

کیفیت بالا

غذای گربه رویال کنین در بین بهترین برندهای غذای گربه در بازار قرار دارد. در این غذاهای خشک کیفیت و کیفیت حرف اول را می زند و سعی می شود با شناخت درست نیازهای بدنی انواع گربه های خانگی، غذایی تولید کند که سلامت این حیوانات را تضمین کند.

با توجه به سن گربه ها

یکی دیگر از عوامل مهم مورد استفاده در تولید غذای گربه رویال کنین توجه به سن گربه ها می باشد. غذای گربه رویال کنین دارای چندین غذا برای بچه گربه ها و گربه های بالغ است که نشان از دقت و هوشیاری شرکت رویال کنین در محصولات خود دارد.

نژاد گربه را در نظر بگیرید

گربه ها نیز در نژادهای زیادی وجود دارند و بدیهی است که هر گربه با توجه به نژاد خود نیازهای تغذیه ای متفاوتی دارد. از این رو شرکت رویال کنین با در نظر گرفتن نژادهای مختلف گربه و با شناختی که از نژادهای مختلف گربه دارد اقدام به تولید غذای گربه رویال کنین مناسب برای نژاد گربه نموده است.

انواع غذا برای سگ و گربه رویال کنین

یکی از ابتکارات مورد استفاده در تولید غذای سگ و گربه رویال کانین، تولید برخی مواد غذایی است که جنبه درمانی و تقویتی برای این حیوانات دارد. به عبارت دیگر، شرکت رویال کانین سلامت محصول را هنگام تهیه غذای حیوانات خانگی در اولویت قرار می دهد. از این رو غذای سگ رویال کنین و غذای گربه رویال کنین با خواص دارویی و درمانی وارد بازار شد. مهمترین غذاهای رویال کنین سگ و گربه عبارتند از:

غذای درمانی

همانطور که از نام آن پیداست، غذای درمانی غذایی است که به عنوان دارو برای حیوانات خانگی عمل می کند و از بسیاری از بیماری ها در این حیوانات جلوگیری می کند. مسلم است که چنین غذایی نه تنها به سلامت حیوانات خانگی کمک می کند.

غذای مرطوب

تولید غذای مرطوب برای سگ و گربه از دیگر ابتکارات شرکت رویال کنین است. هدف از تولید غذای مرطوب رویال کنین تامین رطوبت بدن حیوان خانگی می باشد. غذای مرطوب رویال کنین به دو صورت کنسرو و غذای بالشی تولید و عرضه می شود.

فواید غذای رویال کنین گربه و سگ

از مزایای غذای سگ و گربه رویال کنین می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• تقویت سیستم ایمنی و حفظ سلامت مفاصل و استخوان

• بهبود عملکرد دستگاه گوارش و هضم آسان

• حفظ سلامت پوست و تقویت رشد مو و ناخن

• حفظ سلامت دندان ها و جلوگیری از پوسیدگی آنها

• دارای فرمول دقیق و مناسب، متناسب با کالری مورد نیاز حیوان

• کیفیت مدفوع را بهبود می بخشد و بوی مدفوع را کاهش می دهد

کیف گربه مناسب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

کیف گربه و سگ یکی از ابزارهای جدید و کاربردی است. در واقع این کیف ها جایگزینی برای جعبه های حمل گربه و سگ هستند. با این تفاوت که بسیار شیک تر و حمل و نقل آن راحت تر است. از نظر ظاهری نیز با جعبه های گربه و سگ تفاوت زیادی دارند.

از جمله ویژگی های کیف های مناسب برای گربه و سگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تهویه مناسب

یکی از عوامل اصلی که کیف گربه و سگ باید داشته باشد این است که باید تهویه مناسب داشته باشد. زیرا در غیر این صورت قطعا بر سلامت گربه یا سگ شما تاثیر منفی می گذارد و نمی توان گربه یا سگ را برای مدت طولانی در آنها قرار داد.

قوی و بادوام

یکی دیگر از ویژگی های کیف گربه و سگ جنس کیف است که باید محکم و بادوام باشد. زیرا در غیر این صورت نمی تواند وزن گربه یا سگ را تحمل کند.

اندازه متناسب

یکی دیگر از عواملی که باید در مورد کیف های سگ و گربه در نظر بگیرید، اندازه مناسب کیف های سگ و گربه است. این کیسه ها نباید بزرگتر یا خیلی کوچکتر از اندازه حیوانات خانگی باشند، بلکه وزن و اندازه حیوانات در هنگام خرید باید در نظر گرفته شود.

دارای پد نرم برای راحتی حیوان

وجود بالشتک نرم نیز از دیگر ویژگی های مهم هنگام خرید کیف گربه و سگ است. زیرا حیوان می تواند مدت زمان نسبتا زیادی را در کوله پشتی سپری کند و بدیهی است که اگر جای راحتی نداشته باشد بی قرار می شود و در کوله پشتی آرام نمی ماند.

قابلیت ضد آب

ضد آب بودن کیف نیز یکی دیگر از عوامل مهمی است که کیف مناسب برای گربه و سگ باید داشته باشد. قابلیت ضد آب بودن به خصوص در فصل زمستان و فصل های بارانی بسیار مهم است.

قابل شستشو است

بدیهی است که کیسه های سگ و گربه نیز پس از مدتی استفاده باید شسته شوند. بنابراین قابلیت شستشوی ضایعات سگ و گربه یکی از عوامل مهم و ضروری است. زیرا به سلامت و بهداشت حیوانات خانگی و صاحبان آنها مربوط می شود.

آخرین کلمه

در این مقاله غذاهای رویال کنین سگ و گربه بررسی شده و خواص و فواید آنها نیز بیان شده است. ظاهرا با توجه به توضیحات ارائه شده، استفاده از این نوع غذا نه تنها برای سلامت جسمانی حیوانات خانگی موثر است، بلکه باعث افزایش طول عمر این حیوانات می شود. همچنین توضیحاتی در مورد فاکتورهای اصلی کیف سگ و گربه ارائه شد که در هنگام خرید کیف سگ و گربه باید در نظر گرفته شود.

مطالب مرتبط