طلای جهانی دوباره افزایش یافت


من گزارش میدم نبض بازار سهامهر اونس طلا با 0.4 درصد افزایش به 2369 دلار رسید. طلای آمریکا با 0.1 درصد کاهش به 2385 دلار و 10 سنت در هر اونس رسید.

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در حالی اعلام کرد که رژیم صهیونیستی برای دفاع از خود تصمیمات خود را خواهد گرفت، در حالی که کشورهای غربی در واکنش به حمله ایران خواستار خویشتن داری شدند.

نظرسنجی فدرال رزرو نشان داد که فعالیت های اقتصادی در ایالات متحده از اواخر فوریه تا اوایل آوریل اندکی افزایش یافته است و نگرانی هایی در میان شرکت ها وجود دارد که پیشرفت در کاهش تورم متوقف شده است.

به گزارش رویترز، لورتا مستر، رئیس فدرال رزرو کلیولند گفت که انتظار دارد فشارهای قیمتی در سال جاری کاهش یابد و به فدرال رزرو اجازه دهد تا هزینه های استقراض را کاهش دهد، اما تنها زمانی که مطمئن باشد که تورم به طور پایدار به هدف دو درصدی خود خواهد رسید. نرخ بهره پایین تر جذابیت نگهداری شمش بدون سود را افزایش می دهد.

در سایر فلزات گرانبها، نقره با 0.2 درصد افزایش به 28.28 دلار در هر اونس، پلاتین با 0.3 درصد افزایش به 940.55 دلار و پالادیوم به 1026.25 دلار افزایش یافت. | ایسنا

مطالب مرتبط