شرایط راه اندازی روستاگردی در بویین زهرا ✔️ مجله سفربازی


معاون گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قزوین از صدور مجوز فعالیت گردشگری کشاورزی در شهرستان بویین زهرا خبر داد.
به گزارش سفربازی به نقل از ایلنا، نادر محمدی با اعلام این خبر گفت: این مجموعه گردشگری کشاورزی که دارای امکاناتی چون استخر پرورش ماهی، زمین کشاورزی، سیلوی غلات و دامپروری است در روستای رحمت آباد بزرگ بوئین زهرا واقع شده است. شهر .
معاون گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قزوین افزود: بر اساس آیین نامه ایجاد، اصلاح، تکمیل، ارزیابی و ارزیابی تأسیسات گردشگری و نظارت بر آنها مصوب سال 1394 مطابق توسعه گردشگری روستایی و استفاده از ظرفیت های کشاورزی برای پیشبرد اهداف گردشگری و بهبود درآمدها و با کاهش اثرات نامطلوب زیست محیطی می توان محیط گردشگری روستایی و عشایری را به فضایی برای گردشگری کشاورزی تبدیل کرد.
محمدی خاطرنشان کرد: مجوزهای گردشگری روستایی ابتدا به مدت 6 ماه صادر می شود و پس از اطمینان از عملکرد مناسب برای دوره های 1 و 3 ساله قابل تمدید است.
این مسئول اضافه کرد: متقاضیان می توانند از طریق درخواست کتبی نسبت به دریافت مجوز گردشگری کشاورزی اقدام و در سامانه جانا درخواست خود را ثبت کنند.
معاون گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قزوین همچنین یادآور شد: تاکنون هفت مجوز برای گردشگری کشاورزی در استان قزوین صادر شده و چهار مجوز دیگر نیز در دست اقدام است.

در مورد این مقاله چه فکر می کنید؟

نتایج متوسط 5 از 5

از کل مبلغ 1 رای

مطالب مرتبط