سگ وفاداری که 4 سال کنار جاده‌ای منتظر پیدا شدن صاحبش ماند + ویدیو


سگ وفادار تنهایی که از یک خودروی در حال حرکت پایین پریده و از جاده‌ای پرتردد فرار کرده بود، چهار سال در همان نقطه‌ای که پریده بود منتظر ماند تا صاحبش او را پیدا کند. آنوچیت اونچاروئن سگ را دو بار در بزرگراهی در شمال شرقی تایلند دید و تصمیم گرفت تا زمانی که صاحب سگ پیدا شود، او را به سرپرستی بگیرد.

وقتی افراد محلی به او گفتند که این سگ چهار سال است که در آنجا نشسته است، مرد ۴۵ ساله سگ را نزد دامپزشک برد و خودش سرپرستی او را به عهده گرفت و او را لئو نامید، اما پس از چند روز لئو از خانه فرار کرد و دوباره در همان نقطه کنار جاده پیدا شد که منتظر صاحب اصلی خود بود.

اونچاروئن توضیح داد: «من او را نزد دامپزشک بردم و سرپرستی اش را به عهده گرفتم و او را لئو نامیدم، اما پس از چند روز ناپدید شد و من او را دوباره در همان نقطه پیدا کردم. بنابراین من اجازه دادم همانجا بماند و هر روز برایش غذا می بردم.»

او ادامه داد: «من با موتورسیکلت از کنار این جاده رد می‌شدم و او را به مدت یک هفته هر روز می دیدم، بنابراین از مردم محلی در مورد صاحب سگ پرسیدم و آنها گفتند که او یک سگ ولگرد است. آنها گفتند که او از سال قبل در آنجا منتظر بوده است. من این سگ را در سال ۲۰۱۶ پیدا کردم، در آن زمان او خیلی لاغر بود و زخم های پوستی داشت.»

آنوچیت تصمیم گرفت داستان لئو و یک ویدیو از او را به اشتراک بگذارد که باعث شد صاحب سگ خود را معرفی کند. صاحب سگ، نوی سیتیسارن که زنی ۶۴ ساله بود، گفت سگش به نام بُن‌بُن در سال ۲۰۱۵ پس از پریدن از صندوق عقب وانت او گم شده بود. نوی توضیح داد: «من در حال عبور از این جاده بودم که متوجه شدم بُن‌بُن نیست. من و شوهرم با ماشین دنبالش گشتیم ولی پیدایش نکردیم و نمی‌دانستیم کجا ممکن است باشد.»

وقتی نوی به همان نقطه برگشت، سگ با ذوق و شوق به سمت او دوید و اجازه داد تا سرش را نوازش کند. به نظر می‌رسید که بُن‌بُن برای تطبیق احساساتش به زمان نیاز دارد، بنابراین نوی قول داد روز بعد دوباره برگردد.

با این حال، در همان شب زنی از ساکنان محلی به نام سائووالاک پینووچ که ۴۵ سال داشت، گفت که او نیز این سگ را در اوایل سال ۲۰۱۶ در همان نقطه پیدا کرده بود. سائووالاک با نوی تماس گرفت و گریه کنان اعتراف کرد که می‌خواهد خودش این سگ را نگه دارد چون به او بیش از حد وابسته و علاقه‌مند شده است.

نوی گفت که خوشحال می شود بگذارد این سگ وفادار نزد سائووالاک بماند. او گفت: «قصد ندارم درخواست او را رد کنم. با توجه به مراقبت خوب او از سگ، باور دارم آنها با هم شاد خواهند بود، ولی دوست دارم او سگ را در خانه خود نگه دارد.»

مطالب مرتبط