سرمایه گذاری کریستیانو رونالدو در بازار ساعت های لوکس 770 میلیون پوندی


کریستیانو رونالدو بخشی از میلیون ها دلار سعودی او در بازار جهانی ساعت های لوکس chrono24 (Chrono24) در این شرکت سرمایه گذاری و سهامدار شد.

پس از اینکه رونالدو به عنوان سهامدار در صفحه اصلی وب سایت این شرکت که یک پلتفرم جهانی فروش مجدد ساعت های لوکس است، اعلام شد، ستاره 38 ساله هیجان خود را به اشتراک گذاشت و گفت: “به عنوان فردی که برای مدت طولانی مجموعه ای از ساعت های مچی دارد. و یک نام مصرف کننده ثابت chrono24«من افتخار می کنم که در این شرکت سهامدار هستم.

او ادامه داد: «Chrono24 میلیون‌ها دوستدار ساعت را از سراسر جهان گرد هم می‌آورد تا اشتیاق خود را به اشتراک بگذارند – این اتحادیه جهانی چیزی است که من به خوبی می‌شناسم و خوشحالم که بخشی از آن باشم».

این شرکت که گفته می شود حدود 770 میلیون پوند ارزش دارد، در سال 2003 تاسیس شد و ادعا می کند که بیش از 9 میلیون نفر در هر ماه از وب سایت آن بازدید می کنند.

رونالدو هرگز عشق خود را به ساعت پنهان نکرده است و کلکسیون ساعتی به ارزش 5 میلیون پوند دارد. او در ماه می امسال ساعتی به ارزش 92000 پوند از جیکوب و شرکت دریافت کرد.

البته این تنها باری نیست که رونالدو ساعتی هدیه می گیرد. پس از پیوستن به النصر، این لباس عربستانی یک ساعت طلای سفید 18 عیار سفارشی به ارزش 630000 پوند به او هدیه داد.

اعتقاد بر این است که گرانترین ساعت در مجموعه او 1.6 میلیون پوند ارزش دارد. مارک ساعت فرانک مولر با روکش الماس و 474 الماس سفید.

تیم استراکهمدیرعامل Chrono24 از رونالدو به عنوان شریک ایده آل یاد کرد و گفت: “هیچکس مانند کریستیانو اشتیاق به ساعت های لوکس را به صحنه جهانی نمی آورد. او جایگاه خود را به عنوان یکی از بزرگترین ورزشکاران تاریخ تثبیت کرده است و به عنوان یک سرمایه گذار دانش زیرکانه ای از تجملات و فناوری در سطح جهانی را نشان داده است.

مطالب مرتبط