زیرساخت های گردشگری کردکوی تقویت می شود ✔️ مجله سفربازی


مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان از آغاز عملیات اجرایی تکمیل زیرساخت های گردشگری پارک امام رضا خطی (ع) شهرستان کردکوی در غرب استان خبر داد.
به گزارش سفربازی به نقل از میراث آریا، محمدجواد سواری گفت: عملیات اجرایی این فاز ساماندهی زیرساخت های گردشگری پارک امام رضا خطی (ع) شهر کردکوی با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد و 900 میلیون ریال. از محل اعتبارات استانی آغاز شده است.
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان خاطرنشان کرد: در عملیات اجرایی این فاز، تکمیل روسازی، سنگ فرش جدول و کانیون انجام می شود.
وی یادآور شد: این اداره کل طی سال های گذشته عملیات انتقال آب شرب و احداث مخزن، طراحی نرده بتنی چوبی، اثاثیه مبلمان، نورپردازی کمپ کمپینگ، ساخت و تعمیر سرویس بهداشتی، حوضه آبریز، روسازی و کانال بتنی را انجام داده است. اعتباری بیش از 10 1 میلیارد و 400 میلیون ریال.
سواری تصریح کرد: برای تکمیل زیرساخت های گردشگری این منطقه گردشگری در غرب استان اعتباری بالغ بر 170 میلیارد ریال برای تکمیل سکوها، آلاچیق ها، آبخوری ها، سرویس های بهداشتی و مبلمان در نظر گرفته شده است که در آینده به بهره برداری می رسد. سال در صورت توزیع
لازم به ذکر است پارک جنگلی امام رضا (ع) در چهار کیلومتری جنوب شهر کردکوی در غرب استان گلستان قرار دارد.

در مورد این مقاله چه فکر می کنید؟

نتایج متوسط 5 از 5

از کل مبلغ 1 رای

مطالب مرتبط