زیرساخت های گردشگری کردستان باید تقویت شود ✔️ مجله سفربازی


معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: تقویت زیرساخت های گردشگری به ویژه زیرساخت های مسکن رونق گردشگری و توسعه اقتصادی استان را به همراه دارد.
به گزارش صفربازی به نقل از میراث آریا، کیومرث حبیبی از روند اجرای هتل پنج ستاره لاله سنندج که با معاونت گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان انجام شد، بازدید کرد. ، فرماندار سنندج و رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سنندج. ، در جریان موانع و مشکلات اجرای این طرح قرار گرفت.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان در این بازدید حمایت از بخش خصوصی در صنعت گردشگری را مهم دانست و اظهار داشت: صنعت گردشگری در کردستان نیازمند حمایت است و با تعامل بخش دولتی و خصوصی می توان تقویت کرد. این صنعت و بهره مندی از مزایای آن برای بهره مندی از رونق اقتصادی.
وی بیان کرد: مراکز اقامتی نیز مهم ترین بخش این صنعت است که باید به صورت ویژه به آن پرداخت زیرا اسکان مناسب و ایمن می تواند شیرینی سفر را دوچندان کند و انگیزه بسیاری از سفرها را در گردشگر ایجاد کند.
حبیبی با بیان اینکه کردستان با داشتن محیط تاریخی، موقعیت جغرافیایی و تنوع اقلیمی استانی مناسب برای هر نوع سرمایه گذاری است، افزود: امیدواریم با همکاری بخش دولتی و خصوصی بتوانیم زیرساخت های گردشگری را در استان توسعه دهیم. برای افزایش زمان اقامت مسافران و گردشگران و ارائه خدمات شایسته به آنها در استان، گام های مهمی برداریم.

در مورد این مقاله چه فکر می کنید؟

نتایج متوسط 5 از 5

از کل مبلغ 1 رای

مطالب مرتبط