زامبی های فیلم The Walking Dead چقدر زنده هستند؟


زامبی ها بزرگترین تهدید زیست محیطی در دنیای The Walking Dead هستند، اما طول عمر یک زامبی یک راز بزرگ در آن جهان است. زامبی های دنیای رابرت کرکمن نویسنده کمیک The Walking Dead به دنبال غذای بعدی خود در شهرها هستند و جاذبه اصلی این دنیا محسوب می شوند. با این حال، آخرین شماره از این مجموعه کمیک حکایت از آن دارد که در نهایت تعداد زامبی ها کاهش می یابد و خطر وجود آنها کمتر و کمتر می شود. این جزئیات جدید این سوال را برای طرفداران سریال ایجاد کرد: آیا زامبی ها به دلیل داشتن چرخه زندگی مانند انسان های زنده به تدریج از بین می روند و از بین می روند یا به دلیل کشته شدن و حذف شدن توسط انسان های زنده از جمعیت آنها کاسته شده است؟ ?

برای یافتن پاسخ درست به این سوال، بهتر است به جزئیات کوچکی که کرکمن و تیمش فاش کردند نگاهی بیندازیم. یک مقاله ComicBook.com زامبی ها را به عنوان “نسل های گذشته” توصیف می کند. استفاده از “نسل” به این دلیل است که اگرچه زامبی ها پیر نمی شوند، اما همچنان به آرامی با پوسیدگی گوشت آنها از بین می روند. در حالی که سرعت متوسط ​​پوسیدگی متوسط ​​بدن انسان پس از مرگ در اثر این ویروس مطمئناً کندتر است، هنوز هم روزی فرا می رسد که زامبی به دلیل پوسیدگی تمام گوشت و بافت ماهیچه ای خود قادر به حرکت نخواهد بود و از بین می رود. بودن

زامبی ها می توانند تا 60 سال یا بیشتر عمر کنند

شکل گیری یک نسل معمولا بین 20 تا 30 سال طول می کشد. با توجه به اینکه مقاله به «نسل‌ها» اشاره می‌کند، این نشان می‌دهد که توده مردگان ممکن است به مدت 60 سال یا بیشتر به حرکت خود ادامه دهند تا سرانجام ناپدید شوند. این یک تخمین معقول است، اگر تخمینی نادرست باشد، زیرا زامبی‌ها تا پایان فیلم The Walking Dead که 30 سال بعد اتفاق می‌افتد، هنوز وجود دارند. با توجه به اینکه روایت 30 سال پس از اولین ظهور زامبی ها و تخمین امید به زندگی 60 سال است، چرا تعداد زامبی ها در حال کاهش است؟ در واقع، فرض بر این است که هیچ تغییری در محیط وجود ندارد که بر روند پوسیدگی آنها تأثیر بگذارد، در حالی که در واقع یک عامل اصلی وجود دارد که می تواند روند پوسیدگی زامبی ها را تسریع یا کند کند.

زمان باعث نوساناتی در میزان پوسیدگی زامبی ها می شود

فصول در حال تغییر ممکن است دلیل اصلی مرگ زامبی ها قبل از رسیدن به حداکثر طول عمرشان باشد. آنها هیچ وسیله ای برای محافظت از خود ندارند، بنابراین کاملاً در معرض عوامل هستند. ثابت شده است که زمستان امن ترین فصل برای زامبی ها است، زیرا هوای سرد روند پوسیدگی را کند می کند و برخی از آنها می توانند تا بهار یخ بزنند و پوسیده شوند. با این حال، گرمای شدید تابستان می تواند اثر معکوس داشته باشد و پوسیدگی را تسریع کند. بنابراین وقتی این حقایق را در نظر می گیریم، می توانیم زندگی کوتاهی از زامبی ها بسازیم. البته، همه اینها با این فرض است که هیچ انسان زنده ای در تلاش برای از بین بردن این زامبی ها نیست. البته از تمام جنبه هایی که در نظر گرفته شده، عمر زامبی ها همچنان طولانی است.

مطالب مرتبط