دستگیری به اتهام کلاهبرداری 140 میلیارد ریالی در چرداول
فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: مردی که با ادعای فروش خودرو از شهروندان 140 میلیارد ریال کلاهبرداری می کرد در چرداول توسط پلیس دستگیر شد.به گزارش تجارت نیوز، سردار جمال سلمانی اظهار داشت: در پی گزارش تعدادی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری 140 میلیارد ریالی فردی با هویت معلوم و سوء استفاده از اعتماد آنان، دستگیری متهم در دستور کار چرداول قرار گرفت. افسران پلیس شهر

وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد متهم با ترفندهای مختلف و دادن دسته چک اعتماد آنها را جلب کرده و مبلغ قابل توجهی را بابت تحویل خودرو از آنها دریافت کرده است.

این مقام انتظامی ادامه داد: ماموران پلیس شهر چرداول با اقدامات پلیسی توانستند مخفیگاه متهم را شناسایی و سرنخ های به دست آمده را پس از هماهنگی با مراجع قضایی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند.

رئیس پلیس استان ایلام تصریح کرد: متهم در مواجهه با مال باخت و مدارک موجود چاره ای جز اعتراف نداشت و به کلاهبرداری 140 میلیاردی اعتراف کرد.

سردار سلمانی با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد، تصریح کرد: اعتماد نابجای شهروندان به این افراد که با وعده های متقلبانه نیز باید برای کسب منافع زودهنگام و غیراصولی دان مورد توجه قرار گیرد. سرمایه یک عمر تلاش و زندگی را هدر ندهید.
منبع:

خبرگزاری صداوسیما


مطالب مرتبط