دسترسی سخت به جاذبه‌های گردشگری روستای دریک سلماس ✔️ مجله سفربازی


نماینده مردم سلماس در مجلس بر لزوم ایجاد راه دسترسی به جاذبه‌های گردشگری و تاریخی روستای هدف گردشگری این شهرستان تاکید کرد.
به‌ گزارش سفربازی، به نقل از میراث‌آریا، یعقوب رضازاده، نماینده مردم سلماس در مجلس به همراه افراسیاب گراوند، رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی این شهرستان از جاذبه‌های تاریخی و گردشگری روستای هدف گردشگری دریک سلماس بازدید کردند.
نماینده مردم سلماس در مجلس در این بازدید اظهار کرد: روستای هدف گردشگری دریک به‌دلیل داشتن آب و هوای معتدل، طبیعت زیبا و بکر و آثار تاریخی ظرفیت بالایی برای جذب گردشگر دارد.
یعقوب رضازاده افزود: با جذب سرمایه‌گذار باید نسبت به ایجاد واحد بوم‌گردی، تقویت زیرساخت‌های جاده‌ای و ایجاد مجتمع‌های رفاهی و خدماتی در این روستا اقدام کرد.
رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سلماس نیز در این بازدید گفت: روستای هدف گردشگری دریک در ۱۷ کیلومتری سلماس قرار گرفته و به‌عنوان یکی از روستاهای هدف گردشگری این شهرستان ثبت شده است.
افراسیاب گراوند تصریح کرد: از جاذبه‌های گردشگری و تاریخی این روستا می‌توان به ۶ حوضچه آب گرم، چشمه‌سارها، باغات، غارهای پیش از تاریخی، قبرستان تاریخی و محوطه باستانی اشاره کرد.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵

از مجموع ۱ رای

مطالب مرتبط