دروغ کریستیانو رونالدو فاش شد!


13347786


02 اوت 1402 – 00:18

کریستیانو رونالدو می گوید از اینکه به زودی در دو بازی دوستانه با پیراهن النصر به مصاف پاری سن ژرمن و اینتر برود، هیجان زده است.


ورزش سوم: کریستیانو رونالدو می گوید که هیجان زده است تا به زودی در دو بازی دوستانه با پیراهن النصر با پاری سن ژرمن و اینتر روبرو شود.

باشگاه النصر عربستانی خود را برای برگزاری دو بازی دوستانه بزرگ مقابل پاری سن ژرمن و اینترمیلان ژاپن آماده می کند. پیش از این دیدارها، کریستیانو رونالدو، کاپیتان و ستاره النصر در مورد اهداف بلندپروازانه خود برای فصل آینده صحبت کرد و گفت که برای بازی با دو غول فوتبال اروپا هیجان زده است.

النصر عربستان کریستیانو رونالدو از ژانویه گذشته که به النصر پیوست، بارها در مصاحبه های خود از پتانسیل پیشرفت لیگ عربستان صحبت کرده است. او حتی گفت که لیگ حرفه ای عربستان تا پنج سال آینده به یکی از 5 لیگ برتر جهان تبدیل خواهد شد.

النصر در آغاز اردوی پیش فصل تابستانی خود دو باخت سنگین مقابل سلتاویگو و بنفیکا متحمل شد، اما رونالدو همچنان مطمئن است که شرایط در تور ژاپن متفاوت خواهد بود، جایی که النصر به مصاف پی اس جی و اینترمیلان می رود. او می گوید نصر فصل آینده شرایط بسیار بهتری را تجربه خواهد کرد.

رونالدو که همراه با النصر به ژاپن سفر کرده است، در مصاحبه ای به خبرنگاران ژاپنی گفت: از حضور در اینجا خوشحالیم. این اولین حضور النصر در ژاپن است. دو بازی در پیش داریم و برای آن دو بازی بسیار هیجان زده هستیم. ژاپنی ها علاقه زیادی به فوتبال دارند و ما اینجا هستیم تا نمایش خوبی به آنها بدهیم.”

رونالدو اخیرا در مصاحبه ای از افول فوتبال اروپا صحبت کرده است اما برخلاف آنچه در آن مصاحبه گفته بود، حالا مشخص شده است که ستاره پرتغالی هر بار که مقابل تیم های اروپایی به ویژه تیم های بزرگتر بازی می کند هیجان زده می شود.

ستاره بزرگ پرتغالی درباره فصل آینده و گلزنی هایش در پیراهن النصر گفت: امیدواریم بتوانیم تمام جام ها را ببریم. می دانیم که کار سختی است، اما معتقدم تیم خوبی داریم. با یک مربی جدید و بازیکنان جدید ما معتقدیم که می توانیم فصلی عالی داشته باشیم.


مطالب مرتبط