خلاصه ای از نحوه شکست در همه چیز و همچنان برنده شدن توسط اسکات آدامز


کتابی در مورد موفقیت

چگونه در همه چیز شکست بخوریم و همچنان برنده شویم (2013) یک کوله پشتی از زندگی و توصیه های شغلی خالق کمیک استریپ محبوب دیلبرت است. اسکات آدامز توضیح می دهد که چگونه شکست هایش منجر به موفقیت و شهرت او شد

اسکات آدامز خالق دیلبرت است. یک کمیک معروف که جنبه های طنز زندگی اداری را نشان می دهد. داستان مصور او در سراسر جهان و در روزنامه های بی شماری منتشر شده است. آدامز همچنین نویسنده کتاب های بسیاری از جمله کتاب پرفروش نیویورک تایمز است.

آیا گاهی پشیمان می شوید که توصیه های والدین خود را انجام نداده اید و پزشک، وکیل یا کارمند بانک شده اید؟ از این که از شغلی به شغل دیگر پرش کنید و هرگز در موقعیت مناسب قرار نگیرید خسته شده اید؟ یا شاید شما پر از ایده های عالی هستید، اما هیچ کدام از آنها واقعاً به جایی نمی رسند.

خوب، پس باید یکی دو چیز از کاریکاتوریست معروف اسکات آدامز و شکست بزرگ او یاد بگیرید. آدامز قبل از ایجاد دیلبرت بیشتر از موفقیتش شکست خورد: او چندین بار اخراج شد، تجارتی را راه اندازی کرد که به سرعت از بین رفت و اختراعات ناموفق بسیاری داشت.

اما او از این شکست ها برای محتوای داستان هایش استفاده کرد و در نهایت به موفقیت های بزرگی دست یافت. اگر کتاب او را باز کنید و به هر یک از صفحات آن نگاه کنید، متوجه خواهید شد که شکست های ما تنها پله هایی در مسیر موفقیت ما هستند.

دانلود خلاصه کتاب

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای مشترکین VIP سوخت جت در دسترس است

مطالب مرتبط