خدمات تور کشورهای اروپایی شامل چه چیزهای هستش؟

خدمات توریستی اروپا

تورهای گردشگری اروپا آیشم خدمات متنوعی را با قیمت های مختلف ارائه می دهد که معمولاً شامل خدمات زیر می شود:

هتل + صبحانه
بیمه نامه مسافرتی
ویزای توریستی شینگن
معرفی و دیدار دوستانه تهیه کننده با مسافران
پرواز رفت و برگشت
ترانسفر انفرادی با اتوبوس های ویژه
راهنمای فارسی زبان ایران
ترانسفر فرودگاهی
راهنمای بومی فارسی
گشت شهری اختیاری
مشاوره رایگان قبل از سفر
حتما بخوانید: کشورهای اروپایی بدون ویزا برای ایرانیان و آسان ترین ویزای توریستی اروپا

مزیت های سفر با تور اروپا چیست؟

هر شرکت هواپیمایی توریستی اروپایی دارای ویژگی ها و خدمات متفاوت و متنوعی است که هر مسافری با توجه به بودجه و شرایط اقتصادی خود می تواند یکی از پکیج های مناسب را انتخاب و خریداری کند.

شرکت های مسافرتی مختلفی در این زمینه فعالیت می کنند و برای انتخاب بهترین آژانس باید از اصالت و خدمات واقعی آن مطمئن باشید. آیشم معتبرترین مرکز ایران به عنوان مجری مستقیم تور ارزان اروپا بوده و خدمات باکیفیتی به مسافران ارائه می دهد که مزایای بسیاری را برای مشتری به همراه دارد.

وجود تورلیدر فارسی زبان که بتواند به خوبی نماینده کشورهای اروپایی باشد و گردشگران را با جاذبه های گردشگری کشور مقصد آشنا کند.

بیمه مسافرتی خدمات ارزشمندی است که مزایای زیادی برای مسافران دارد.با این بیمه مسافران نگران بروز حوادث ناخواسته در سفر نخواهند بود.

آژانس های مسافرتی اروپایی تمام کارهای مربوط به رزرو هتل و بلیط هواپیما را انجام می دهند و مسافران مجبور نیستند برای این کارها وقت بگذارند.

سفر با تور ترکیبی اروپا هزینه سفر را کاهش می دهد.

امکان بازدید از تمامی جاذبه های تاریخی و گردشگری کشورهای مقصد وجود دارد.

با استفاده از سرویس ترانسفر فرودگاهی زمان کمتری را برای حمل و نقل تلف می کنید.

تور اروپا ارزان

اگر قبلاً به یکی از کشورهای اروپایی سفر کرده باشید، برای دریافت ویزا با مشکل خاصی مواجه نخواهید شد. اما اگر جزو اولین افرادی هستید که برای اولین بار تصمیم گرفتید به اروپا سفر کنید، ممکن است برای دریافت ویزا دچار مشکل شوید. با ما همراه باشید تا تور ارزان اروپا را به شما معرفی کنیم و نکاتی را برای گرفتن ویزا به شما بگوییم.

تورهای اروپایی ارزان

در این مقاله سعی داریم تمامی اطلاعاتی را بیان کنیم که می تواند برای افرادی که هیچ تجربه ای در سفر به اروپا ندارند، خرید تورهای ارزان اروپا و یا افرادی که می خواهند تعطیلات خود را با تور ارزان اروپایی سپری کنند، مورد استفاده قرار گیرد.

سعی می کنیم بهترین مقصد و مناسب ترین زمان را از نظر قیمت و فصل سفر به شما معرفی کنیم تا بتوانید از تعطیلات خود لذت ببرید. از دست ندهید: بهترین مقاصد گردشگری اروپا

کشورهای اروپایی که می توانید در آنها ارزان تر سفر کنید

کشورهای اروپایی که می توانید ارزان تر سفر کنید برای سفر به اروپا می توانید به مجارستان، سوئیس، فرانسه، آلمان، ایتالیا، هلند، بلژیک و جمهوری چک سفر کنید. یافتن ویزا کاملاً به روابط سیاسی کشور ما و کشور مقصد مربوط می شود.

برای اینکه بتوانید راحتتر به کشورهای اروپایی سفر کنید، بهتر است ابتدا یک تور ارزان اروپا مثلاً تور چک را انتخاب کنید و از طریق یک شرکت مسافرتی برای ویزای خود اقدام کنید. اگر قصد استفاده از تور مستقل اروپا را دارید، بهتر است ایتالیا را انتخاب کنید و با تور ایتالیا به این کشور سفر کنید، زیرا این کشور در صدور ویزای انفرادی برای ایرانیان راحتتر است.

ارزان ترین تورهای اروپا

برای تورهای گروهی اروپا، کشورهایی مانند مجارستان، سوئیس، فرانسه و آلمان توصیه می شود زیرا این کشورها در صدور ویزا سختگیری کمتری دارند. اگر قصد دارید تور فرانسه، هلند، چک، بلژیک و آلمان را از بین تورهای ارزان اروپا انتخاب کنید، سعی کنید نظر خود را تغییر دهید زیرا به سختی قادر به گرفتن ویزای این کشورها خواهید بود، بسیار سخت است و وقت شماست.

برای گرفتن ویزا هدر خواهد رفت، پس بهتر است ابتدا سابقه سفر خود را تقویت کنید و سپس به کشورهای اروپایی سفر کنید. سعی کنید از بین تورهای اروپایی توری را انتخاب کنید که بتوانید برای آن کشور ویزای آن کشور را دریافت کنید تا اولین سفرهای خود را راحتتر تجربه کنید.

تور ارزان اروپا ویزای شینگن به شما کمک می کند تا با گرفتن این ویزا برای یکی از کشورهایی که به شما آسان تر می شود، به کشورهای دیگر سفر کنید. از دست ندهید: تور اروپا نوروزی

حرکت حساب و امور مالی

اگر یکی از تورهای ارزان اروپا را برای سفر خود انتخاب کرده اید، باید بدانید که گردش حساب و توانایی مالی مهم ترین معیار برای اخذ ویزای هر کشور اروپایی است.

با این حساب کشور میزبان اطمینان حاصل می کند که شما قصد پناهندگی و خروج غیرقانونی از کشور را ندارید و مشکلی برای کشور میزبان ایجاد نمی کنید.

مطالب مرتبط