جهانی زیباتر و بدون درد و رنج با استفاده از سیپورت پاکسازی روح


سیپورت پاکسازی روح (Ceeport) یک روش درمانی است که به اعتقاد برخی افراد، به پاکسازی و تصحیح انرژی‌های منفی در بدن و روح انسان کمک می‌کند. این روش معمولاً با کمک استاد سیپورت انجام می‌شود که با استفاده از تکنیک‌های مختلف، شخص را به پاکسازی و تصحیح انرژی‌های منفی در بدن و روح خود هدایت می‌کند.

سیپورت پاکسازی روح معتقد است که برخی از مشکلات روانی و روحی مانند افسردگی، اضطراب، خشم، درد، بیماری فیزیکی و … ناشی از تجمع انرژی‌های منفی در بدن و روح انسان است. این انرژی‌های منفی ممکن است ناشی از تجربیات منفی گذشته، روابط ناسالم، تغذیه نامناسب، شرایط محیطی نامناسب و … باشند. با استفاده از تکنیک‌های سیپورت پاکسازی روح، شخص می‌تواند این انرژی‌های منفی را پاکسازی کرده و انرژی‌های مثبت را جایگزین کند.

تکنیک‌های مختلفی برای پاکسازی روح وجود دارد که شامل تکنیک‌های تنفسی، مدیتیشن، موسیقی درمانی، آرامش‌بخشی و یوگا است. این تکنیک‌ها معمولاً با هدف کمک به شخص در پاکسازی روح و تصحیح انرژی‌های منفی در بدن و روح انسان انجام می‌شوند.

دانش سیپورت به ما این امکان را می دهد که برنامه‌هایی که زندگی ما را مختل کرده است و راه دستیابی به خواسته هایمان را مسدود کرده اند را شناسایی و پاکسازی کنیم و ذهنمان را آن طوری که دوست داریم مجددا برنامه ریزی کنیم.

برخی از خاطرات تلخ گذشته همیشه برای برخی افراد آزار دهنده هستند و با این وجود آنها نمی‌توانند خود را از شر این خاطرات و افکار بد خلاص کنند.

برخی اوقات یادآوری این خاطرات بد اثرات مخرب روانی بسیار روی شخص ایجاد می‌کند به طوری که شخص دچار افسردگی می‌شود، آنچه در این مقاله از ایرانگرد قصد عنوان آن را داریم اشاره به روش‌هایی برای فراموشی خاطرات بد گذشته و غلبه بر ناامیدی می‌باشد. پس در ادامه مطلب ما را دنبال نمایید.

همه جهان هستی شکلی از انرژی است. انسان هم از انرژی تشکیل شده است.

 

بیرون زتو نیست هرچه در عالم هست                در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

 

به طور کلی، سیپورت پاکسازی روح یک روش درمانی جدید است که توسط برخی افراد مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این حال، این روش توسط برخی افراد به عنوان یک روش مشکوک درمانی معرفی شده و توصیه نمی‌شود که برای مشکلات جدی روانی یا فیزیکی به جای درمان‌های پزشکی معمول از آن استفاده کنید.

اصل پذیرش

اولین اقدامی که می‌توانید در جهت فراموشی خاطرات بد و گذشته انجام دهید پذیرفتن این اصل است که گذشته دیگر گذشته و به هیچ عنوان قابل تغییر نیست و شما با فکر کردن به اتفاقات گذشته نمی‌توانید آنها را تغییر دهید آنچه شما می‌توانید تغییر دهید لحظه حال است!

بنابراین شما با فکر کردن به گذشته بیشتر به خودتان صدمه وارد می‌کنید و این موجب می‌شود کیفیت زندگی حال و آینده‌تان به خطر بیافتد. پس بپذیرید که باید گذشته را رها کنید و هر کسی یا چیزی که در گذشته موجب آزار و اذیت شما شده است را فراموش نمایید و آن فرد را ببخشید. در این حالت است که غم ناشی از آزار آن شخص را از شما دور می‌کند و احساسات جدیدتری مانند محبت و انسانیت را در شما بوجود می‌آورد پس باید به خاطر خودتان دیگران را ببخشید و گذشته را رها کنید.

 

رها کن افکار و برنامه ها را…

یک وایت برد را در نظر بگیرید؛ داده‌ها چیزهایی هستند که روی وایت برد وجود ما نوشته شده‌اند، اما می‌توانید همه‌ آنها را پاک کنید تا به صفر برسید و چیزی که در نهایت باقی می‌ماند خود شما هستید، در وضعیتی کامل و پاک!

وقتی درگیر یک مشکلی می‌شوید از خود بپرسید :

چه اتفاقی درون من رخ داده است؟

من چطور میتوانم آن مشکل را برطرف کنم؟

کار شما پاکسازی خودتان است. وقتی شما بتوانید خودتان را پاک کنید جهان پاک تر می شود چون شما خودتان جهان هستید!

با اتصال به الوهیت …

و با پاکسازی روحتان جهان زیباتر و بدون درد و رنج را تجربه خواهید کرد.

بعنوان مثال: با گفتن جمله زیر عشق بورزید و پاکسازی کنید و تسلیم و شاهد باشید تا هم شما به رهایی برسید و هم آنها…

سپاسگزارم دیتاها و خاطرات عزیز به خاطر این فرصت پاکسازی و رهایی و بازگشت به هیچ!

آیین بخشش هواوپونوپونو (Hooponopono) برای پاکسازی روح

هواپونوپونو یک فرآیند درمانی و تمرینی است که ادعا می‌شود با کمک آن می‌توان به تصحیح، تعادل و تمیز شدن روابط شخصی و اجتماعی، حل مشکلات روحی و روانی و بهبود سلامتی فیزیکی دست یافت.

در اصل هواپونوپونو یک روش درمانی هاواییایی قدیمی است که به اعتقاد طرفدارانش از نیرو و قدرت خدا درمانی استفاده می‌کند. در این روش، فرد به طور مداوم این عبارات (متاسفم، لطفا مرا ببخش، متشکرم، دوستت دارم) را تکرار می‌کند تا در نهایت به بهبود روابط، حل مشکلات و افزایش خودآگاهی برسد. برخی از طرفداران هواپونوپونو معتقدند که این روش می‌تواند بهبود سلامتی فیزیکی و روانی، افزایش اعتماد به نفس و بهبود روابط شخصی و اجتماعی را به دنبال داشته باشد.

هوپونوپونو عشق ورزیدن در عمل است.

شما خود و دیگران را به خاطر هر نوع خسارتی که رسانده‌اید یا به خاطر اینکه هنگام نیاز نتوانسته‌اید کمک کنید می‌بخشید.

  • بخشش شما را آزاد می‌کند.
  • چه کسی می‌خواهد با یک کوله پشتی بزرگ روی شانه‌هایش، انباشتی از مشکلات، ترس‌ها وتعارض‌های قدیمی زندگی کند؟
  • بخشش زندگی را آسان‌تر کرده و شفا می‌بخشد.
  • مهم‌تر از همه این که بخشش هدیه‌ای است که شما به خودتان می‌دهید.

هوپونوپونو بر اساس چهار عبارت اصلی ساخته شده است:

1- من متاسفم.

2- ببخشید.

3- متشکرم.

4- دوستت دارم.

با تکرار مداوم این عبارات می‌توانید افکار مسموم خود را پاکسازی و آنها را با عشق جایگزین کنید.

نشانه های پاکسازی روح

  • پاکسازی واقعی این است که شما قضاوت نمی کنید.
  • خیلی راحت به کسی تهمت نمی زنید.
  • اگر پشت کسی حرف‌های ناخوشایند زدند شما به آسانی باور نمی‌کنید.
  • خشم و ترس و غیبت در شما نیست آنها را مهار می‌کنید و فقط مشاهده گر هستید.

 

اگر اینطور باشید ذهن را خاموش کرده اید و به الوهیت و نقطه صفر می رسید. پاکسازی عمیق قبول مسئولیت و کنترل احساسات مثل خشم ترس شهوت قضاوت هستند. اگر این احساسات را در خودتان بپذیرید می توانید آنها را کنترل کنید، این احساسات روی عملکرد و رفتار شما تاثیر نداشته باشند مثل یک مشاهده گر باشید. آن موقع است که در جهت روح برتر خودتان هستید و به آرامشی از جنس خداوند رسیده‌اید.

برای ارتباط بهتر با ضمیرناخودآگاه و شنیدن صدای درون و ارتباط با الوهیت، قبل از پاکسازی هواپونوپونو، مدیتیشن کنید و یا حتی می توانید در هنگام مدیتیشن و مراقبه ، هواپونوپونو کنید.

در آخر هواپونوپونو یکی از روش‌هایی است که در سال‌های اخیر بین مردم معروف و محبوب شده است و برخی افراد می‌گویند که تجربه مثبتی از آن داشته‌اند. با این حال، برخی دیگر این روش را به عنوان یکی از روش‌های مشکوک درمانی معرفی کرده و توصیه نمی‌کنند که برای مشکلات جدی روانی یا فیزیکی به جای درمان‌های پزشکی معمول از آن استفاده کنید.

 

نویسنده ایرانگرد: علی مشیرزاده

مطالب مرتبط