جزئیات حکم تومایی صالحی


به گزارش اعتماد آنلاین، وکیل طومایی صالحی در خصوص جزییات حکم طومایی صالحی گفت: طبق ابلاغیه دادگاه، طومایی صالحی به اتهام فساد مالی به ۶ سال و ۳ ماه حبس تعزیری محکوم شد. بر اساس این حکم تنها اشد مجازات برای طمایی که 6 سال و 3 ماه با احتساب روزهای بازداشت فعلی در زندان به سر می برد، اجرا می شود. وی همچنین از اتهام توهین به بنیانگذار انقلاب و رهبری و ارتباط با احزاب متخاصم تبرئه شد.

رزا اعتماد انصاری وکیل تومی صالحی به آخرین وضعیت پرونده طمایی صالحی خواننده دستگیر شده در جریان اعتراضات ایران اشاره کرد و گفت: امروز از رای دادگاه بدوی طمایی صالحی به عنوان وکیل پرونده به نظر ما رای داده شده رای خوبی است. همچنین طمایی صالحی نیز از امروز به بند عمومی زندان منتقل شد. او قبلا در سلول انفرادی بود.»

وی در خصوص جزئیات حکم طومایی صالحی گفت: طومایی صالحی طبق ابلاغیه دادگاه به اتهام فساد مالی به ۶ سال و ۳ ماه حبس تعزیری محکوم شده است. بر اساس این حکم تنها اشد مجازات برای طمایی که 6 سال و 3 ماه با احتساب روزهای بازداشت فعلی در زندان به سر می برد، اجرا می شود. وی همچنین به اتهام توهین به بنیانگذار انقلاب و رهبری و ارتباط با احزاب متخاصم تبرئه شد.

وکیل ثمایی صالحی گفت: همچنین طمایی صالحی به مدت 2 سال ممنوع الخروج و گذرنامه وی برای اعمال مجازات های تکمیلی از تاریخ اجرای حکم باطل می شود.همچنین وی به دلیل هرگونه فعالیت، تهیه و تولید کالا ممنوع الخروج شد. آثار موزیکال و خوانندگی به مدت 2 سال. علاوه بر این، تومی موظف به شرکت در دوره های مدیریت رفتار و مهارت هایی بود که توسط دادسرای اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری اصفهان برگزار می شد. طبق رای دادگاه، تومایی صالحی باید گواهی پایان این کلاس ها را به اداره احکام کیفری ارائه کند.

مطالب مرتبط