ثروتمندترین گدای جهان که با وجود ثروت میلیون دلاری خود به گدایی ادامه می دهد


بهارات جین او اخیراً به عنوان “ثروتمندترین گدای جهان” شناخته شد، زیرا ثروت او بیش از یک میلیون دلار تخمین زده شد که طی سال ها از طریق گدایی به دست آورده است. جین که اصالتاً اهل هند است، یک آپارتمان در بمبئی و همچنین دو مغازه دارد که ماهانه صدها دلار درآمد دارد، اما همچنان با جمع آوری صدقه در ایستگاه های قطار زندگی خود را تامین می کند.

جین با گشت و گذار در مناطق شلوغ هند، به ویژه بمبئی، شهری چند میلیونی، این مقدار پول را به دست آورد و با وجود اینکه در طول این سال ها خانه و مغازه خریده است، اما همچنان برای گدایی به اطراف می رود. صدقه می دهد.

بر اساس گزارشی در زمان اقتصادیجین بین 10 تا 12 ساعت در روز کار می کند و روزانه نزدیک به هزار دلار درآمد دارد. در طول سال‌ها، جین برای خود املاک و مستغلات به دست آورد و امروز با خانواده‌اش در آپارتمان دو خوابه‌اش در بمبئی به ارزش حدود 150000 دلار زندگی می‌کند. او همچنین دو فروشگاه خود را اجاره می دهد که ماهیانه حدود 400 دلار برای او به ارمغان می آورد.

اگرچه خود جین در کودکی قادر به رفتن به مدرسه نبود، اما با کمک ثروتی که جمع آوری کرد، توانست فرزندانش را به مدرسه بفرستد. گزارش شده است که خانواده جین ترجیح می دهند پس از کسب درآمد از گدایی در خیابان ها دست بردارد، اما جین اصرار دارد که به “شغل معمولی” خود پایبند بماند.

انتساب عنوان ثروتمندترین گدای جهان به جین به سرعت در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفت و اکثر کاربران از اینکه او با وجود ثروتش به گدایی ادامه می دهد خشمگین شدند.

برخی از کاربران مدعی هستند که نمی توان به گداهایی که از محبت رهگذران سوء استفاده می کنند اعتماد کرد. از سوی دیگر، کسانی بودند که تحت تأثیر سرسختی جین قرار گرفتند.

مطالب مرتبط