تسهیلات “سلامت” بانک ایران زمین به جامعه هدف در حوزه بهداشت و درمان

به گزارش نبض بورس، بانک ایران زمین با عنایت به لزوم ایجاد و استمرار روابط در ارائه خدمات به اقشار مختلف جامعه، تخصیص تسهیلات به مراکز درمانی، بهداشتی و پزشکی بخش خصوصی، در قالب طرح “سلامت” و با هدف جذب و تمرکز گردش مالی به ویژه منابع ارزان قیمت گروه هدف و همچنین ارائه خدمات مالی آنان به مراکز مذکور بدون لحاظ شرط میانگین حساب و پس از در نظر گرفتن سایر ضوابط و مقررات جاری بانک این تسهیلات را در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

این تسهیلات در قالب عقد مشارکت مدنی، در قبال ضمانت دو نفر پزشک معتبر و یا وثیقه ملکی مسکونی و حداکثر به مدت 36 ماه به گروههای هدف پرداخت می گردد.

گروههای هدف  جهت ارائه تسهیلات عبارتند از، کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی مرتبط با فعالیت های درمانی، بهداشتی و پزشکی اعم از درمانگاه ها، کلینیک ها، پارا کلینیک ها ( شامل مراکز تصویربرداری، آزمایشگاهها، فیزیوتراپی، رادیولوژی، پاتوبیولوژی ) مراکز لیزر درمانی، اورژانس، توانبخشی، بازتوانی، ترک اعتیاد، مشاوره روانشناسی و روانپزشکی، شنوایی سنجی، اپتومتری، گفتاردرمانی، ساخت پروتز، دامپزشکی، شرکت های وارد کننده تجهیزات پزشکی و شرکت های سازنده و صادرکننده انواع پروتز و تجهیزات پزشکی است.

لازم به ذکر است که بر اساس این خدمت، پزشکان فاقد مجوز مطب و پرستاران و سایر کراشناسان وابسته به رشته پزشکی شرایط استفاده از این تسهیلات را ندارند.

مدارک مورد نیاز برای استفاده از این تسهیلات عبارتند از، درخواست و مدارک شناسایی متقاضی، مدارک تحصیلی و مجوز مطب متقاضی، ارائه پیش فاکتور معتبر بابت تهیه لوازم و تجهیزات پزشکی مورد نیاز مرتبط با فعالیت متقاضی خواهد بود.

همچنین در صورت داشتن ضامن نیازمند مدارک شناسایی، تحصیلی و مجوز مطب ضامنین نیز الزامی است.

علاقه مندان و متقاضیان استفاده از خدمات این بانک می توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر به سایت بانک ایران زمین به نشانی اینترنتی www.izbank.ir و یا یکی از شعب بانک در سراسر کشور مراجعه و همچنین در صورت نیاز به توضیحات بیشتر با شماره 02124809 مرکز ارتباط با مشتری بانک تماس حاصل نمایند.

مطالب مرتبط