تجارت شگفت انگیز الماس، طلا و جواهرات از آفریقای جنوبی


امروزه الماس همچنان به عنوان نماد ثروت و قدرت در سراسر جهان شناخته می شود. از زمان های قدیم تجارت الماس در آفریقای جنوبی آغاز شد و به صنعتی بسیار سودآور تبدیل شد. در دنیا کشورهای آفریقایی به معادن الماس معروف هستند. در این مقاله توسط ایرانگرد ما به مزایای تجارت الماس و طلا از آفریقای جنوبی خواهیم پرداخت.

استخراج الماس یکی از سودآورترین صنایع در آفریقای جنوبی است و مزایای بسیاری دارد.

بسیاری از معادن الماس در کشورهایی مانند بوتسوانا، نامیبیا و آنگولا قرار دارند. این الماس ها پس از استخراج به دلیل نبود شرکت های جواهرسازی به صورت الماس خام یا اولیه به الماس فروشان جهان عرضه می شود.

شرکت‌های بزرگ جواهرسازی، الماس‌های خشن یا درشت را می‌خرند و با تراش و فرآوری آن در کارگاه خود، آن گوهر را به جواهرات تبدیل می‌کنند و با نام تجاری خود به قیمت گزافی می‌فروشند.

به عنوان مثال الماس تمیز کارخانه از بوتسوانا تحت عنوان بازدید کنید E. این شرکت هر ساله الماس را از بوتسوانا و نامیبیا تولید می کند.

به غیر از تجارت الماس، صادرات پرسود دیگری از آفریقای جنوبی وجود دارد که شامل فلزات زیرزمینی مانند طلا، پلاتین، نقره و مس است.

قوانین واردات الماس و طلا

یکی از قوانین طلایی ثروت آفرینی که در اکثر کشورهای جهان وجود دارد این است که واردات طلا و الماس به این کشورها رایگان است.

اکثر افرادی که با الماس کار می کنند، بدون هیچ گونه نگرانی قانونی، گرانبهاترین سنگ روی کره زمین را معامله می کنند. فروشندگان الماس، طلا و سنگ های قیمتی و تزئینی مانند الماس، عقیق، یاقوت، زمرد و غیره. می توانند جواهرات یا طلاهای خود را با بررسی اجناس خود در گمرک وارد کشور کنند.

حتی گاهی اوقات، تاجران الماس های خود را در کیسه ای در جیب خود می گذارند و از گیت بازرسی اشعه ایکس عبور می کنند و از آنجایی که الماس توسط این دستگاه ها نظارت نمی شود، مشکلی پیش نمی آید.

آیا می توان الماس را مشاهده کرد؟

در واقع یکی از ویژگی های الماس این است که نمی توان آن را مشاهده کرد. حتی در صورت رعایت آن هیچ مانعی وجود نخواهد داشت و می توانید الماس خود را به صورت کاملا قانونی وارد کشور کنید.

از این نکته غافل نشویم که جواهرسازان و افراد با تجربه در تجارت الماس و سنگ های زینتی و قیمتی در بیشتر موارد برای حفظ امنیت شخصی و مالی خود به صورت خاموش و مخفیانه فعالیت می کنند.

حرکات عظیم الماس و طلا

اکثر سرمایه داران برای انتقال دارایی های خود به حد جدول آنها از الماس یا طلای خام، سکه، شمش و اشیای قیمتی قابل حمل مشابه استفاده می کنند.

که می شود گفت پایین ترین نرخ مالیات متعلق به شمش های طلا، سکه های طلا و سنگ های قیمتی و تزئینی است و همچنین هر روز بر ارزش ذاتی آن افزوده می شود و … همیشه تقاضا برای تعویض آن بیشتر می شود. بنابراین سرمایه داران ترجیح می دهند دارایی های خود را از طریق طلا و الماس منتقل کنند.

مهم این است که انتقال طلا و الماس از این طریق قانونی و بلامانع است!

به همین دلیل، تجارت های بزرگ بر اساس مبادلات طلا و حتی الماس انجام می شود، اما بهتر است بدانید که الماس هایی که دارای گواهی از سازنده هستند معتبر هستند.

تور الماس و طلا از آفریقای جنوبی

چه چیزی بهتر از تولید ثروت با سفر به آفریقای جنوبی و تجارت الماس و طلا؟

یکی از ساده ترین راه های تجارت در آفریقا خرید و فروش الماس است. هر مسافری که به آفریقا سفر می کند می تواند الماس خام یا اولیه را با قیمت مناسب خریداری کند و به کشور بیاورد و به جواهرات معروف بفروشد.

مزایای کسب و کار الماس:

  • هیچ منع قانونی برای واردات الماس وجود ندارد.
  • الماس نامرئی است.
  • حمل آسان.
  • مزایای قابل توجهی وجود دارد.

نکات امنیتی: هنگام خرید الماس از آفریقا، حتما از شرکت های معتبر خرید کنید و از متخصص سنگ شناسی کمک بگیرید تا مورد کلاهبرداری افراد سودجو قرار نگیرید.

بهتر است این نوع تجارت را در سکوت کامل انجام دهید تا از دست سارقان در امان بمانید. در غیر این صورت به دلیل ارزش بالای الماس، احتمال به خطر انداختن جان و مال خود زیاد است.

اگر قصد سفر به آفریقای جنوبی را دارید، می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید گردشگری گلچین تماس بگیرید و در مورد سفر در آفریقای جنوبی اطلاعات کسب کنید. مشاوران گلچین گشت بهترین راهنمای شما در این سفر خواهند بود.

تفاوت الماس خشن و سنگ های قیمتی

سنگ های قیمتی خام یا اولیه: سنگ های قیمتی که استخراج می شوند، قبل از اینکه صیقل داده شوند و برش داده شوند، سنگ های خشن نامیده می شوند.

جواهر: به سنگ های قیمتی که در کارگاه های مخصوص جواهرسازی تراشیده و صیقل داده می شوند و سپس روی طلا یا ساعت کار می کنند، جواهر می گویند. این نوع سنگ ها دارای گواهی شرکت سازنده بوده و حتی نام سازنده بر روی طلا حک شده است.

به طور کلی تجارت الماس و طلای آفریقای جنوبی یک صنعت پرسود و سودآور است. با توجه به منابع غنی الماس و فلزات گرانبها، کشورهای آفریقای جنوبی همچنان در صدر تجارت الماس در جهان قرار دارند و مسافری که با دانش و اطلاعات کافی به این کشور سفر کند، می تواند به یک تاجر سودآور تبدیل شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید کلینیک تخصصی بازرگانی گلچین زنگ زدن.

021-88880015

مطالب مرتبط