بیوگرافی محمد صادقی بازیگر جنجالی که امروز بازداشت شد


محمد صادقی بازيگر جوان تئاتر و تلويزيون كه از بارزترين آنها بازي «اميرعلي» در اين سريال بود بدون همه مشخص است که دیروز وی با انتشار ویدئوهایی در اینستاگرام خود به برخورد گشت ارشاد با زنی در خیابان اعتراض کرد. مشکلی که منجر به دستگیری وی شد.

محمد صادقی طی یک روز گذشته با انتشار چند مطلب و اعلام موضع خود در خصوص حجاب زنان، نسبت به پخش فیلم درگیری مامور گشت ارشاد با یک زن بر سر حجاب ابراز خشم کرده است. وی که در آن فیلم ها تند صحبت می کرد و خبرگزاری ها برای اشاره به سخنان خود از عبارت تهدید به قتل توسط محمد صادقی استفاده می کردند، اکنون بازداشت شده است.

«همشهری» در این رابطه نوشت: گویا وی پس از ورود ماموران با حضور در بالکن منزل تهدید به خودکشی کرده بود که در نهایت خود را تسلیم مأموران کرد.

این بازیگر پیش از این به خاطر نوع پوششش خبرساز بوده است.

بیوگرافی محمد صادقی

محمد صادقی بازیگر تئاتر و تلویزیون در 1 فروردین 1372 در تهران به دنیا آمد. این هنرمند اصالتا مازندرانی بود. پدرش بابلی و مادرش اهل امل است. او فارغ التحصیل رشته مدیریت اجرایی با مدرک لیسانس صنایع است.

محمد صادقی تکواندو را به صورت حرفه ای دنبال کرد و تا تیم ملی جوانان پیش رفت اما به دلیل علاقه به هنر آن را رها کرد. محمد صادقی مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است.

ورود محمد صادقی به دنیای هنر

این بازیگر از دوران دانشجویی به گروه نمایش های دانشگاهی پیوست و پس از پایان تحصیلات حرفه ای خود را با شرکت در دوره های بازیگری در کلاس های آزاد آغاز کرد.

در آثاری مانند مفیستو، در مه بخوان و آمادئوس روی صحنه بروید و نمایش دهید شاه لیر در کنار بازیگران مشهوری مانند مهدی سلطانی، رحیم نوروزی، راهنمای بهار و الهام پاوه نژاد ایفای نقش کرد.

محمد صادقی در اولین تلاش خود برای بازی در مقابل دوربین، توسط حسین سهیلی زاده برای ایفای نقش در سریال ساختگی او برای نقش «آباتین» انتخاب شد که توجه بسیاری را به خود جلب کرد و بسیاری از مخاطبان او را چهره ای جدید و با استعداد در عرصه بازیگری نامیدند.

بازیگر نقش آبتین بعد از سریال مانکن در بین بازیگران سریال افرا کارگردانی شده توسط بهرنگ توفیقی پیوست و در کنار بازیگران مطرح آن سریال نقش میثاق را بازی کرد.

سریال بدون همه همچنین تجربه همکاری مجدد محمد صادقی با بهرنگ موفقیت آمیز بود که پخش آن در مهرماه 1401 آغاز شد.

سریال محمد صادقی

  • افرا: بهرنگ توفیقی، ۱۴۰۰
  • بی همگان: بهرنگ توفیقی، ۱۴۰۱

محمد صادقی در نمایش خانگی

  • مانکن: حسین سهیلی زاده، ۱۳۹۶

محمد صادقی در تئاتر

  • نمایش آمادئوس: جواد مولانیا، 1397
  • نمایش شاه لیر: مسعود ارضیف، 1397
  • نمایش مفیستو: مسعود الکرفی، ۱۳۹۶
  • در مه بخوانید: مسعود طیبی، 1396مطالب مرتبط