بهترین عملکرد در بخش نظارت بر تاسیسات گردشگری ✔️ مجله سفربازی


معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری قزوین گفت: با اعلام معاونت نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری کشور، استان قزوین در رده سه استان اول در حوزه بازدیدهای نظارتی از تاسیسات گردشگری قرار گرفت.
به‌ گزارش سفربازی، به نقل از میراث‌آریا، نادر محمدی گفت: باتوجه به ارزیابی انجام‌شده توسط معاونت نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری وزارتخانه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، از ابتدای سال تاکنون استان‌ قزوین به‌همراه استان‌های خراسان‌رضوی و گلستان بهترین عملکرد را حوزه نظارت بر تاسیسات گردشگری داشته‌اند.
معاون گردشگری و سرمایه‎‌گذاری قزوین افزود: طی این مدت ۲۵۸ مورد بازدید نظارتی به‌صورت مشترک با دستگاه‌های اجرایی عضو ستاد اجرایی خدمات سفر استان و یا اعضای کمیته نظارت بر تاسیسات گردشگری همراه با روسای انجمن‌ها و یا به‌صورت انفرادی توسط بازرسان این اداره‌کل صورت گرفته که به لغو سه مجوز و تعلیق دو مجوز در این حوزه منجر شده‌ است.
او تصریح کرد: این بازیدها به‌صورت مستمر در تمام طول سال ادامه دارد و در ایامی مانند تعطیلات و اوج سفرها با شدت و نظارت ویژه‌ای انجام می‌شود.
محمدی یادآور شد: گردشگران و مسافران می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف در واحدها مراتب را به شماره ۰۲۸۳۳۶۸۵۰۲۴ اعلام و یا در پورتال اداره‌کل به نشانی Qazvin.mcth.ir و یا سامانه ملی ۰۹۶۲۹ ثبت کنند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵

از مجموع ۱ رای

مطالب مرتبط