بمب های پرسپولیس و استقلال منفجر شد؟


1331541


23 ژوئیه 1402 – 9:10 ب.ظ

سعید عزت اللهی تمرینات پیش فصل خود را با ویلا آغاز کرد.


تمرین سوم: سعید عزت اللهی تمرینات پیش فصل خود را با وایلا آغاز کرد.

سعید عزت اللهی یکی از نام های رایج در نقل و انتقالات تابستانی فوتبال ایران است. پس از اینکه بارها از مدیرعامل پرسپولیس در مورد وی سوال شد، روز گذشته جواد نکونام به صراحت نام این بازیکن را به عنوان یکی از بازیکنان مورد نظر خود مطرح کرد.

این در حالی است که شایعات زیادی درباره این بازیکن شنیده می شود و حتی گفته می شود این هفته با جذب او، سینا اسدبیگی به صورت قرضی راهی تیم دیگری خواهد شد.

از طرفی ناکامی در نقل و انتقالات استقلال باعث شد تا هواداران این تیم فکر کنند مدیران باشگاه تمام تلاش خود را برای جذب او انجام خواهند داد.

جالب اینجاست که عزت اللهی حدود دو هفته پیش به دانمارک رفت و این سفر این تصور را ایجاد کرد که او شخصا برای مذاکره با وایل به دانمارک رفته و در تمرینات این تیم شرکت نخواهد کرد.

البته خبری از مذاکرات احتمالی او برای گرفتن رضایتنامه نیست اما عزت اللهی بیش از یک هفته است که به تمرینات وایل اضافه شده و در تمرینات پیش فصل این تیم شرکت کرده است.

حضور وایل در تمرینات این تیم شانس جذب پرسپولیس و استقلال را کاهش می دهد. مخصوصا ویل به هر قیمتی سعی می کند قرارداد سعید را تمدید کند تا در زمستان آزادانه به تیم بعدی نرود.


مطالب مرتبط