بدون چک و ضامن و به صورت کارت بانکی


13279964


13 جولای 1402 – 1:23 ب.ظ

گزارش تبلیغات

امکان دریافت وام خرید کالاهای آتی بانکی از طریق سایت لندو وجود دارد. این وام اولین وام کاملا آنلاین در ایران است که بدون نیاز به چک یا ضامن از طریق سامانه لندو ارائه می شود.


مهمترین مزیت این وام این است که وام گیرنده محدود به خرید یک کالای خاص یا از فروشگاهی خاص نیست و مبلغ وام را در قالب کارت خرید عضو شتاب دریافت می کند.

ثبت نام وام لاندو و کارت لاندو

تمامی مراحل دریافت وام اینترنتی از فیوچر بانک از طریق سامانه لندو (لینک بالا) انجام می شود. همچنین در سامانه لندو محدودیتی برای هیچ یک از شهرها و روستاهای ایران وجود ندارد و می توانید از تمام نقاط ایران از این سامانه وام بگیرید. فرآیند به صورت آنلاین بوده و در نهایت کارت خرید برای وام گیرنده پست می شود. سقف این وام فوری 20 میلیون تومان و از طریق تمامی دستگاه های کارتخوان و درگاه های اینترنتی قابل هزینه است.

مزایای طرح اعتباری جدید بانک آینده چیست؟

لندو بزرگترین سیستم خرید پرداختی است که بیش از 7 سال سابقه در ارائه خدمات اعتباری دارد. گرفتن وام فوری از بانک آیده از این سامانه بسیار آسان است و دارای مزایای زیر است:

  • بدون چک و ضامن فقط با ارائه سفته الکترونیکی
  • این فرآیند کاملاً آنلاین است و نیازی به ارجاع ندارد
  • امکان استفاده از مبلغ وام از طریق تمامی دستگاه های کارتخوان و درگاه های اینترنتی
  • اعطای وام به تمام نقاط کشور

شرایط دریافت این کارت چیست؟

برای دریافت وام از بانک آینده از طریق سامانه لندو به صورت کارت لندو کافی است پس از ثبت درخواست وام مدارک مورد نیاز خود (شامل مدارک اقامتی و کار) را بارگذاری و سپس از طریق سامانه الکترونیکی سفته بانک آینده، یک سفته الکترونیکی تهیه و با امضای الکترونیکی خود امضا کنید.

در صورتی که در سیستم بانکی کشور چک برگشتی و اقساط معوق نداشته باشید، اعتبار شما تایید و درخواست وام شما نهایی خواهد شد.

چگونه از کارت لاندو استفاده کنیم؟

لندو کارت یک کارت خرید عضو شتاب است که با استفاده از آن می توان هر کالایی (اعم از لوازم دیجیتال، لوازم خانگی، طلا و …) را خریداری کرد و هر گونه خدماتی (از جمله بیمه، رزرو هتل، خدمات پزشکی و …) را مانند آن ارائه کرد. یک کارت بانکی ) استفاده شده.

همچنین می توانید از لاندو کارت برای خرید از تمامی دستگاه های کارت خوان و درگاه های اینترنتی استفاده کنید. بنابراین محدودیتی برای استفاده از کارت لاندو وجود نخواهد داشت.

نحوه ثبت نام و دریافت کارت لاندو

برای ثبت نام وام لندو روی لینک زیر کلیک کنید و پس از مشخص شدن مبلغ وام، مدت بازپرداخت و نحوه استفاده از وام، درخواست خود را برای دریافت وام 20 میلیون تومانی از لندو و بانک آینده ثبت کنید.

ثبت درخواست وام لندو و بانک آینده


مطالب مرتبط