با همسر یوتیوبر معروف PewDiePie آشنا شوید. مارسیا شلبرگ کیست؟


پای پیودی (PewDiePie) صدها میلیون دنبال کننده در سراسر جهان دارد. اما وقتی صحبت از دنیای رسانه های اجتماعی می شود، همسرش مارسیا شلبرگ (مرزیا کیلبرگ) نیز معروف است.

مارسیا شلبرگ کیست؟

نام واقعی مارسیا شلبرگ مارسیا بیزونین او در 21 اکتبر 1992 در آرتسینیانو، ویچنزا، ایتالیا به دنیا آمد. او یک تاجر و تأثیرگذار ایتالیایی است.

مرضیا در سال 2011 پس از برقراری ارتباط از طریق ایمیل با PewDiePie، یوتیوبر معروف سوئدی که نام واقعی او فلکس آروید اولاف شولبرگ (فلیکس آروید اولف کیلبرگ) همراه شد.

این زوج در سال 2022 با سگ های مورد علاقه خود از بریتانیا به ژاپن نقل مکان کردند.

مارسیا شلبرگ به چه دلیل مشهور است؟

مارسیا نیز مانند شوهر مشهورش ستاره شبکه های اجتماعی است. او قبلا برای کانال یوتیوب خود به خوبی شناخته شده بود. با این حال، در سال 2018، مرضیه اعلام کرد که از وبلاگ نویسی در سایت استریم بازنشسته می شود. در آن زمان، او ویدیویی را در کانال خود آپلود کرد و تصمیم خود را توضیح داد.

مارسیا فاش کرد که می‌خواهد روی وب‌سایت خود تمرکز کند، زیرا منفی‌هایی که یوتیوب گاهی اوقات می‌تواند به همراه داشته باشد بر سلامت روان او تأثیر گذاشته است.

او ویدئوی خود را با توضیح این که “آماده چیز جدیدی” در زندگی خود است به پایان رساند. پس از آپلود آخرین ویدیو، مارسیا تصمیم گرفت همه ویدیوهای خود را حذف کند و گفت: “پس از تصمیم گیری، این ویدیوها در اینجا ممکن است یک قدم به عقب به نظر برسند.”

در همین حال، موفقیت قبلی مرضیه در کانال یوتیوب خود به او اجازه داد تا وارد طراحی لباس شود. از سال 2015، او چندین خط مد، از جمله لاک ناخن، محصولات دکور منزل و مهمتر از همه، لباس را راه اندازی کرده است.

مرضیا برای برند کفش دیزی و همچنین برند عطر لیمون شناخته شده است.

او همچنین دارای یک حساب اینستاگرام بسیار محبوب با بیش از 8 میلیون فالوور در زمان نگارش این مقاله به نام @itsmarziapie است.

مارسیا شلبرگ و پودی پای چه زمانی ازدواج کردند؟

این زوج که در سال 2011 با هم آشنا شدند، سرانجام در سال 2019 ازدواج کردند.

مارسیا پس از ازدواجشان در اینستاگرامش: «دیروز، 19 آگوست – پس از دقیقاً 8 سال رابطه – با نزدیکترین دوستان و خانواده خود جشن عروسی خود را برگزار کردیم. زیباترین روز زندگی من بود که همیشه آن را گرامی خواهم داشت. من احساس می کنم خوشبخت ترین فرد روی زمین و سرشار از عشق هستم. «خیلی خوشحالم که می‌توانم فلیکس را تا آخر عمرم با همسرم صدا کنم.

در ژوئیه 2023، این زوج فاش کردند که به اولین فرزند خود، یک پسر، خوش آمدید بیورن (بیورن)، که زمانی که پیدی پدر بودن خود را اعلام کرد، باعث طوفان اینترنتی شد.

مطالب مرتبط