با ترفندهای عکاسی بخت آزمایی شانس خود را برای دریافت گرین کارت آمریکا افزایش دهید


عکاسی لاتاری یکی از مراحل مهم در فرآیند اخذ تابعیت گرین کارت آمریکا گفته می شود که اغلب توسط متقاضیان نادیده گرفته می شود. این بار ممکن است خوش شانس باشید و از حضور در آمریکا با پاسپورت معتبر بدون انجام کار خاصی زنده بمانید. اگرچه این راه چندان آسان نیست و برای تکمیل مراحل ثبت نام باید یک سری مقدمات را انجام دهید. افزودن عکس پرسنلی مناسب یکی از مراحل مهم تکمیل فرم ثبت نام قرعه کشی می باشد. قرعه کشی آمریکایی از قوانین خاصی پیروی می کند که شکستن هر یک از آنها کل فرآیند را با مشکل مواجه می کند. جالب اینجاست که Fototu تمامی مراحل لازم برای سفارش عکاسی لاتاری را ساده کرده است و شما به راحتی قادر خواهید بود این فرآیند دشوار را طی کنید.

در سال های اخیر سخت گیری های عجیبی در اعمال فرآیند اخذ گرین کارت آمریکا توسط کشور مقصد وجود داشته است و بی توجهی به عکس مناسب بخت آزمایی آمریکا یکی از عوامل تعیین کننده برای لغو درخواست است. همانطور که تجربه نشان می دهد، اخیراً بسیاری از افراد به دلیل عکس قرعه کشی نامناسب از قرعه کشی حذف شده اند و فرصت ارسال مجدد عکس از بین رفته است. تصویر لاتاری ایالات متحده مستلزم رعایت پارامترهای زیادی است و در صورت عدم رعایت هر یک از آنها، روند ثبت نام با شکست مواجه خواهد شد.

برای عکاسی لاتاری، مستقیماً به دوربین نگاه کنید و صاف بنشینید

عکاسی لاتاری چیست؟

عکاسی لاتاری به شرایط خاصی یا ژست خاصی نیاز ندارد، اما برخی از جنبه های قانونی عکاسی شخصی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. این تصویر احراز هویت محسوب می شود و قوانین آن بسیار سختگیرانه است. در واقع عکس بخت آزمایی آمریکا زیرمجموعه عکس شخصی محسوب می شود با این تفاوت که قوانین مربوط به آن توسط پلیس فدرال و دولت آمریکا تعیین می شود. توجه داشته باشید که علاوه بر خودتان باید عکس همه اعضای خانواده را نیز آپلود کنید. در این فرآیند سن ملاک نیست و حتی نوزادان نیز از این اقدام مستثنی نیستند، بنابراین باید به موضوع عکس نوزاد برای ثبت نام در قرعه کشی نیز توجه کنید.

اگر در این مورد تعریف ساده ای بدهیم، می گویند تصویر لاتاری آمریکایی تصویری است که تمام شرایط لازم را دارد. دولت آمریکا هر ساله با اعطای مجوز اقامت دائم فرصت بسیار خوبی را فراهم می کند و در این بین بسیاری از مردم کشورمان برای استفاده از این رویداد بین المللی لحظه شماری می کنند. برای ثبت نام به مدارک مهمی مانند عکس لاتاری آمریکا نیاز دارید.

معنی عکس لاتاری آمریکا

بی توجهی متقاضیان به عکس لاتاری ایالات متحده، آنها را برای اقامت و اقامت دائم رد صلاحیت می کند، در صورتی که از قرعه کشی حذف شوند، فرصتی برای ویرایش عکس به آنها داده نمی شود. شرایط زندگی و فرصت های بی شمار آنجا هر فردی را وسوسه می کند، اما آمریکا قوانین خاصی برای شهروندی و اقامت دائم دارد. به طور کلی شرایط تحمیل شده برای کشورهای جهان سوم و در حال توسعه سخت و طاقت فرسا است. قرعه کشی ایالات متحده یکی از موارد مهم و حیاتی در این فرآیند است.

افراد مختلف بر اساس قوانین تعیین شده در زمینه عکاسی لاتاری فعالیت می کنند، اما اکثر آنها اطلاعات زیادی در مورد نکات و ترفندهای مورد نیاز برای پر کردن فرم و عکس لاتاری آمریکا ندارند. عکاسی سفرس لاتاری به دلیل تقاضای زیاد مردم در کشور نقش پررنگی داشت و دامنه فعالیت خود را به سبکی متمایز توسعه داد.

بر اساس اطلاعات دریافتی، به دلیل ناقص بودن مدارک در زمان ثبت نام در قرعه کشی، بیش از 50 درصد متقاضیان به مرحله قرعه کشی نمی رسند و درصد زیادی از این موارد مربوط به بی توجهی به اهمیت عکس لاتاری آمریکایی است.

عکس قرعه کشی نباید هیچ گونه سایه، ویرایش، برش یا روتوش داشته باشد.

نکات مهم برای عکس قرعه کشی مناسب آمریکا

مطمئناً قبل از مطالعه این مطلب نکات مهم یک عکس مناسب برای لاتاری آمریکا را جستجو کرده اید اما در اینجا به نکاتی اشاره می کنیم که مبنای موفقیت در ثبت نام لاتاری خواهد بود. ما همچنین به ترفندهایی اشاره می کنیم که اغلب توسط نامزدها نادیده گرفته می شود. تقریباً داوطلبان با تمام ویژگی‌های فنی عکس لاتاری آمریکایی مانند اندازه‌های تصویر مستطیلی و شناور از 600×600 تا 1200×1200 پیکسل، مطابق با حداکثر اندازه 240 کیلوبایت، فرمت Jpeg و موارد دیگر آشنا هستند. اما ترفندهای زیر برای گرفتن عکس قرعه کشی بسیار مهم است:

 • عکس در تاریخ نزدیکترین زمان ممکن به ثبت نام در قرعه کشی
 • زمینه سفید بدون الگو
 • نشان دادن فضای خالی در عرض شانه و کمی بالای سر
 • حالت طبیعی صورت
 • حداقل فاصله بین سوژه و دوربین 1.25 متر است
 • نگاه مستقیم به دوربین بدون کوچکترین زاویه
 • هنگام عکاسی در قرعه کشی از کلاه گیس، جواهرات، عینک یا لوازم جانبی استفاده نکنید
 • تصویر بدون روتوش
 • تا حد امکان بدون ریش یا سبیل عکاسی کنید
 • فضای خالی زیادی در اطراف عکس وجود ندارد
 • شفاف و بدون تاری
 • نور بیش از حد روی صورت را از بین ببرید
 • تمام سایه های روی عکس را حذف کنید
 • عمودی بودن عکس لاتاری آمریکا
 • گردی آشکار صورت در صورت داشتن حجاب
 • او از آرایش زیاد استفاده نمی کند
عکس قرعه کشی باید زمینه سفید داشته باشد و صورت مو و آرایش پوشیده نشود

عکس قرعه کشی با عکس شما

در نگاه اول، به نظر می رسد که آمریکا اصول خاصی را برای عکاسی لاتاری بدون هیچ قانون اضافی اتخاذ کرده است. به همین دلیل بسیاری از افراد به تنهایی عکس می گیرند یا اغلب به مراکزی مراجعه می کنند که اطلاعاتی در مورد ترفندهای پذیرش عکس از لاتاری آمریکا ندارند. در نتیجه هزاران امید و آرزو در همان مرحله اول از بین می روند و نمی توانند وارد مرحله قرعه کشی شوند. توجه به یک سری جزئیات و ترفندهای مربوط به برنده شدن در لاتاری یکی از رموز موفقیت عکاسان حرفه ای است که معمولا پس از کسب مهارت و تجربه لازم به دست می آید. Fotosto با ارائه یک پلت فرم قابل اعتماد، گروهی از عکاسان حرفه ای را که در این زمینه تخصص دارند جمع آوری کرده است و فرآیند عکاسی قرعه کشی را آسان کرده است. با عکس خود می توانید در هر زمان و هر مکان عکاسی قرعه کشی را به آسان ترین روش انجام دهید.

مطالب مرتبط